Keizer (Endüstriyel Metal)-Ankara

Grup 2007`nin başlarında kuruldu ama bu kurluşla çalişmalara ağırlık verildi ve ilk ayı doldurmadan ılk konserimizi verdik 20 ocak IF Performancehall de bizi izlyen ve beğenilerini ve yapmamız gerekenleri bize söyleyen herkese teşekkür ederiz.

Vokal: BURAK
Bas Gitar: FURKAN
Solo Gitar: BUÐRA
Ritim Gitar: ÇAÐRI
Davul: EFE

EVET BİZİM GRUP OLUO :) BEN DAVULCUSUYUM GRUBUN TARZIMIZ ENDÜSTRYEL METAL(RAMMSTEİN GİBİ :)) GENELLİKLE TEKNO PARÇALARI METALE COVERLIYORUZ...DAHA YENİ Bİ GRUBUZ HENÜZ BESTEMİZ FALN YOK AMA İNŞALLAH YAKINDA ODA OLUR :LOL:

arkadaslar başarılar dilerim de bişeyi anlamadım bu drum show noooluyooo volkan öktem dave weckl falanmı gelio :p clinic solo misali yada ayak üstü work shop mı var eğer dişi dolduracak bişeyse kaçırmamak lazım..... neyse konserde başarılar

yani arkadaşın ilk solo çalışması ama gayet başarılı sende düşünürsen bööle solo falan(methini çok duydum arkadaşlardan)senin içinde konuşabiliriz organizetörlen :)
gerçi senin ihtiyacın yok solo falan olayına sen şeklini koymuşsun aalemde :)

valla ne anlamama gerektiğini anlamadım neysehhh saolsın bunları iltifat olarak kabul ediorummm de solo olayı biraz saçma değilmi be kardeşim gereksiz buluorumm neyse bi gün solo tadında bir şey dinlemek istersen benden derin mavi yada nokta konserinde küçük bir şey yapılabilir arkadaslardan duymayla olmuo görmeden inanmak lazım hiç bişeye neyse başarılar diliorumm sizeee :p :p

Güzel konserdi başarılar... Biraz daha canlı performans izlersek daha iyi olucak ;) umarım istediğiniz amaca en kısa zamanda ulaşırsınız...

anarki87 demiş ki:
valla ne anlamama gerektiğini anlamadım neysehhh saolsın bunları iltifat olarak kabul ediorummm de solo olayı biraz saçma değilmi be kardeşim gereksiz buluorumm neyse bi gün solo tadında bir şey dinlemek istersen benden derin mavi yada nokta konserinde küçük bir şey yapılabilir arkadaslardan duymayla olmuo görmeden inanmak lazım hiç bişeye neyse başarılar diliorumm sizeee :p :p

SEN KENDİNİ ÖVME BENCE BIRAK BAŞKALARI ÖVSÜN HACI YA

anarki87 demiş ki:

SEN KENDİNİ ÖVME BENCE BIRAK BAŞKALARI ÖVSÜN HACI YA

anarki87 demiş ki:
hacı zaten üstteki mesajı okursan ilk övme mesajı benden gelmedi cvp atarken forumu tam okuda öle yorum yap sevinirimm hacı

Erman'ı bilen bilir. Erman'ın bu piyasada kendisini övmesine ihtiyaç yok zaten. 1 yılı a$kındır tanıyorum bir defa bile ağzından kendisini öven cümleler duymadım. O yüzden doğukan bence sen insanları tanımadan fazla konu$ma.. ayıp edersin, Erman iyi bir arkada$ımızdır. Gerçekten güzel çalar..

Neyse adı geçen gruba unuttum $imdi ba$arılar.

anarki87 demiş ki:

Arkadaşım övme kendini solo molo noktadada derin mavidede grup müziği öndedir illa solo istiyosanız gelirsinz stüdyoya yada youtube a atar yani :p

Bu arada erman yılların konuştuğu bi isim turkrockta pek bilinmez ama :)

bu arada gruba başarılar..

zorknemesis demiş ki:
anarki87 demiş ki:

Arkadaşım övme kendini solo molo noktadada derin mavidede grup müziği öndedir illa solo istiyosanız gelirsinz stüdyoya yada youtube a atar yani :p

Bu arada erman yılların konuştuğu bi isim turkrockta pek bilinmez ama :)

bu arada gruba başarılar..

hehe :deli :kicsalla :metal

ermanında yaş 28 e dayandı artık kendini kanıtlama gibi bi derdide olduğunu sanmıyorum Yeni projelerle ermanı yeniden sahnede görücez işalla...

bu arada gruba başarılar söylemek istediğim bişey daha var buğra arkadaşımızı çok severiz kendisi bizim içinde her türlü yardımı gösterdi kendisine buradan başarılar diliyorum..

Geri