Satılık Ibanez S470dx

'Elektro Gitarlar' forumunda Muthsera tarafından 12 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İzmir
    Fiyat:
    1000
    Takasa:
    açık
    Selam arkadaslar. 2004 yilinda Istanbul Zuhal Muzikten 900$a satin aldigim Ibanez s470dx model gitarimi satiyorum. Ibanez S470'lerden daha yüksek kaliteye sahip ve Kore yapımıdır. Gitarın ufak kozmetik problemleri hariç hiçbir sorunu yoktur. Tüm bakımlarını Fatih Yılmaza yaptırttım. Hiçbir parçası değişmemiştir gitar halen aynı kalitede. Gitarın gövdesinde bazı bölümlerde boyası cıktı bende orjinal durdugu için oldugu gibi bıraktım. Kalitesini anlatmama gerek yok çok kaliteli ve rahat bir gitardır. Mükemmel bir işçilik, ince gövde ve cok rahat bir klavyeye sahip. Bugüne kadar gitarla ilgili hiçbir sorun yaşamadım. Tek eksigi, malesef gitarin tremolo kolunu kaybettim, bunuda unutmadan eklemek istedim.

Gitar hakkında daha detaylı bilgi almak için:

Izmirden elden veya kargo ile istediginiz yere yollayabilirim. Ben yurtdisinda yasiyorum fakat gitar ailemin evinde ve istediginiz zaman gitari gorme imkaniniz var.
    Gitar için 800, daha sonradan 250tl ye satın almış oldugum orjinal hard case için ise 200tl istiyorum. Fiyat 1000tl. Bence bu fiyata alinabilecek en kaliteli gitarlardan biri.
    Takas olarak Esp veya Gibson marka gitar dusunebilirim (takas edecegimiz model icin uzerine nakit de verebilirim)
    Pazarlık payı vardır. Tesekkurler

Bone-crushing tone, head-turning looks!
    Flashy metallic finishes adorn this axe. Includes all the standard S Series components. Maple Wizard II neck, mahogany body, 22 jumbo frets, bound rosewood fretboard, ZR tremolo, H/S/H Powersound pickup set, and a special S inlay pattern on the bound fingerboard.

Features
    • Maple Wizard II neck
    • Mahogany body
    • 22 jumbo frets
    • Bound rosewood fingerboard
    • ZR tremolo
    • H/S/H Powersound pickup configuration

Ekli dosyalar:

2. Merhaba, size öm attım