E&e - Mucize ( Pop/country ) Ilk Bestemiz

'Grubunu Tanıt!' forumunda E&E Music tarafından 14 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. Merhaba Sevgili Arkadaşlar , Türkiye 'yi daha güzel bir yer haline getirmek için her gün elimizden geldiğince iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu şarkı da bizim ilk bestemiz , bestemiz dışında kanalımıza da göz atabilirsiniz. İyi müzikli günler...

2. welmour

welmour

552
    1,109
    9,006
    Hiç tarzım olmamasına rağmen normalde, ben çok başarılı buldum ve keyifle dinledim. Hep aynı tarz parçaların döndüğü popüler müzik piyasasında orijinal bir iş olmuş. Devamını bekliyoruz :) Hafif bir eski Disney müzikalleri tadı aldım sanki :D

E&E Music bunu beğendi.
  3. çok güzelmiş elinize sağlık :)

E&E Music bunu beğendi.
  4. Ellerinize sağlık, çok beğendim. Eskiden kaliteli pop diye birşey vardı, bugünki gibi elektronik çöplük değildi müzik piyasası. O yıllara döndüm sayenizde :)

E&E Music bunu beğendi.
  5. oldukça başarılı buldum. Tebrikler.

E&E Music bunu beğendi.
  6. Hepinize tek tek çok teşekkür ederiz. Bizler gibi hisseden , güzel müziğe hasret insanların olduğunu duymak, görmek inanın bizi çok mutlu ediyor. Biz de elimizden geldiğince bunu başarmaya çalışıyoruz. Devamı gelecek , tekrar buradan görüşmek dileğiyle. :)

7. Elinize yüreğinize sağlık, umarım çalışmalarınızın devamı gelir & umarım değeriniz bilinir. Yolunuz açık olsun.

E&E Music bunu beğendi.
  8. Çok teşekkürler Murat Akça :)

bastardbullet bunu beğendi.
  9. Çok beğendim ,dinlediğim tarz olmamasına rağmen hem de , emeğinize sağlık tam gaz devam :)

E&E Music bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş