Kurban Grubu Ekipmanları?

özgür'de fender lonestar strat ve modelini bilmediğim musicman kılıklı peavey gitar var.

deniz'de ise les paul kopyası bir ibanez var. süper gitar. bir de klipte bir ltd çalıyordu.

deniz in gitarları :)
espltdbaritonemi5.jpg

esp ltd baritone
jacksondinkyarzf8.jpg

jackson dinkyar
ibanezcustomux7.jpg

ibanez custom

3 4 sene önce okulumuza geldiğinde mesa boogie dual recto görmüştüm bunların ekipmanlarının arasında, vay be demiştim, onu hatirliyorum

Asıl fender lonestar ın rengi ve üzerindeki çizimler çok iyi. Son albümün konseptine uygun birşeyler var gövdenin üstünde.

kenna demiş ki:
Asıl fender lonestar ın rengi ve üzerindeki çizimler çok iyi. Son albümün konseptine uygun birşeyler var gövdenin üstünde.

evet. o çizimler çok yakışıklı yapmış gitarı. ben o yeşil rengide çok seviyorum zaten. Bulunmuyor ama sanırım o yeşil renk. fenderin sitesinde bakdım renklerine standart larda american serieslerde yoktu.

Deniz distortion ve cleanleri amfiden kullanıyor, wah Morley bad horsie ve Digitech whammy kullanıyor. Özgür de bad horsie ve whammy kullanıyor, comp. olarak dyna comp. görmüştüm set upında. Talk box'ı var. Kerem de wah olarak Morley'i tercih ediyor. Morley bad horsie dual wahdı sanırım. aklıma gelenler bu kadar :)

Amfiler: Mesa triple rectifier, marshall 2000 isl 100(tsl yazacaklarmış heralde), marshall jtm-60

Efektler: fender reverb, sansamp tri-ac, jmp-45, fender the twin, electro harmonix pedal, ibanez wah, dunlop wah, boss dd-3, morley wah, boss blues driver, digitech whammy

Özgür: Gibson les paul custom, fender stratocaster, epiphone slash, jackson performer fretless

Kerem: Fender '62 jazz bass, carl martin comp-limter, carl martin hot drive and boost, aphex bass exciter, digitech bass whammy, ebs octabass, ebs chorus, ebs microamp 2, gallen krueger, microamp.

Biliyorum, bazı kısımları çok saçma ve mantıksız, volume dergisi mayıs 2005 sayısından alıntıdır.

punked demiş ki:
kenna demiş ki:

evet. o çizimler çok yakışıklı yapmış gitarı. ben o yeşil rengide çok seviyorum zaten. Bulunmuyor ama sanırım o yeşil renk. fenderin sitesinde bakdım renklerine standart larda american serieslerde yoktu.

Zaten lonestar serisi artık üretimde değil. Olur da bi şekilde bulursam 2. el anında alırım. 2 x texas single ve 1X seymour duncan pearl gates plus humbucker var.

2 şubatta konserini en önden seyrettim.denizde les paul vardı burda fotosu olan.özgür de mavi fender ve sarı,flamed maple kaplama,zebra manyetikleri,maple sapı olan bi gitar kullandı.
amfi olarak jcm2000 kullandılar.aldında sanırım jcm900 vardı head'lerin...

kenna demiş ki:
Zaten lonestar serisi artık üretimde değil. Olur da bi şekilde bulursam 2. el anında alırım. 2 x texas single ve 1X seymour duncan pearl gates plus humbucker var.

manyetikler dışında usa series fat stratlardan pek farkı yok gibi görünüyor. yalnışmıyım. çokmu farklılar acaba

Geri