Esp Edwards

'Elektro Gitarlar' forumunda batuyalcinbayir tarafından 15 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. Merhaba,
    Şu Edwards nedir ne değildir yardım edebilir misiniz? ESP ile aynı kalitede midir yoksa LTD gibi falan mı?

2. ESP'nin sadece iç piyasa için ürettiği markası. İç piyasadan kast Japonya :)
    Sıralamaya vurursak esp şu hale döndü
    Ltd<Edwards<E-II<Esp
    Ama Esp orijinal ile E-II aynı kalitededir diyor marka. Eğer öyleyse formülü güncellemek gerekiyor. Yani...
    Ltd<Edwards<E-II==Esp

Son düzenleme: 15 Nisan 2016
    flyravenfly bunu beğendi.
  3. Ek olarak Navigator ve GrassRoots markaları da var ama sıralamanın neresinde olduklarını bilmiyorum.

4. Edwards > GrassRoots > Navigator şeklinde gidiyor olması lazım o sıralamanın.

5. Öyleyse GrassRoots==LTD'ye demek mümkün mü?

6. Şöyle söyleyeyim eğer LTD yi hesaba katar isek, Edwards>Üst Model LTD'ler>Grassroots>Alt Model LTD'ler gibi bir durum söz konusu aşağı yukarı.

7. Tamam o zaman, güncel formülü veriyorum doç.'lar
    Navigator==Alt Model LTD'ler < Grassroots < Üst Model LTD'ler < Edwards < E-II==Esp
    Azmış kudurmuştan beterdir mi diyim yoksa alışmış kudurmuştan beterdir mi diyim, ne diyim ben de şaşırdım.
    :vamp:

OzanKaya ve NecroBass bunu beğendi.
  8. Aslında Esp nin sitesinde Navigator'un fiyatları Esp ile aynı civarda, o bakımdan listenin en altında olmaması gerek.
    ESP | Original Series

9. Oyyy benim hatam, Ozan arkadaşın verdiği bilgi doğru kusuruma bakmayın.

OzanKaya bunu beğendi.
  10. Yeeeetteeeeerrr!!! :ROFLMAO:
    Bende formül kalmadı, nasa'yı çağırın.

Not: yalnız ne Navigator'müş arkadaş, esp originalden pahalı.

Son düzenleme: 16 Nisan 2016
  11. Yorumunuzu beğenmiştim.Geri alıyorum :D

SPAWN-THeUndead bunu beğendi.
  12. Al gözüm al, başka zamana artık.
    :)

flyravenfly bunu beğendi.
  13. Ufak bir araştırma çekiverdim hemen, ecnebi abiler şöyle buyuruyor:
    Navigator guitars are the highest-end of all ESP guitars. The Navigator series Fender and Gibson replicas are made at costs
    that exceed those even of Fender and Gibson’s own Custom Shops! They range in price from $4,000 - $8,000 and are the
    pride of ESP.

ESP Guitar (Navigator, Edwards, Seymour Duncan) Info. & History
    Yani diyor ki Navigator bu caponların gözbebeği, Fender'den iyi Fender, Gibson'dan iyi Gibson yapıyorlar. Şaşı bak şaşır oldum, ben çekiliyorum köşeme.

14. Tamam, son kararımız;
    Alt Model LTD'ler < Grassroots < Alt model Edwards'lar < Üst Model LTD'ler < Üst model Edwards'lar < E-II == Esp < Navigator
    Daha da olmasın gayri.
    :banghead:
    Dip not: < Küçüktür işareti kapalı uç, == Denktir işareti.

Ozzfish bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş