Satılık Digitech Heavy Metalmaster (acill 50 Tl Indirim)

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda flames0000 tarafından 20 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Balıkesir
    Fiyat:
    200 tl
    Takasa:
    açık
    pedal sıkıntısız gayet sağlam bir pedaldır nette bol bilgi mevcut. Mikser e girildiğinde de çok iyi performans gösteren bir pedal.4 yıldır müzik işlerinden ayrı kaldım.şimdi idare edecek şekilde bir tane strat ve bir tane metal için gitar almayı düşündünüyorum,takasa açık,

2. crushhh bunu beğendi.
  3. Cevap verilmiyorsa 'olumsuz' mu oluyor?

4. Saygıdeğer devastator,cevap verilmiyor değil,şimdiye kadar verilemedi diyelim;)
    Oğlum doğacak yakında,şu bir kaç.gün aşırı yoğunum,mesela şimdi "yanıtla"tıklayıp yola çıkacağım mobilya vs için:)
    Cevap vermek için acelem yok,ekipmanları araştrmak için bol vaktimde olamadı şimdiye kadar.lütfen biraz daha sabır:)bu akşam.vaktim olabilir diye umut ediyorum incelemek için.Ama sizin vaktiniz yoksa olumsuz diye düşünebilirsiniz,sizi geciktirmiş olmayayım

5. Yok canım benim de acelem yok. Ama çok tatlı telaşlar bunlar. Benim oğlan bir anda 3 yaşına geldi. Umarım herşey yolunda gider. Sadece merak ettim. Eski üyeler yavaş yavaş yeniden foruma dönmeye başladı ve genelde benzer hayat telaşeleri yaşamaktalar.
    Bir de referanslar arasında kendimi (ozbeksel) göremedim, üzüldüm.
    Kolay gelsin. :)

6. arkadaşlar bir kaç günlüğüne fiyatı 150 ye indiriyorum,sıfırı 400 tl ye yakın bir pedal,bence gayet sağlam bir dist pedalı,bu fiyatı fazlasıyla hakediyor

Bu Sayfayı Paylaş