Satılık Kilitli Askı Pini (altın Ve Gümüş Renk)

'Elektro Gitar Aksesuarları' forumunda hackeiommi tarafından 22 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    35 ₺
    Takasa:
    kapalı
    Merhaba dostlar. Pinler ilgi gördüğü için satışına devam etme kararı aldım. Duruma göre ilk mesajı düzenlemekteyim.

Altın renkli olanlardan şu an bir tane kaldı. Yeni gümüş takımlar yolda. Bugüne dek siyah isteyen olmadığı için girişmedim. Ama talep olursa girişeceğim.

Pinler Kore'den hafif üretim kusurlu parçalar (hafif lekeli, izli vb. üretimden küçük sorunlarla çıkmış parçalar) yani outlet olarak geliyorlar. Bu yüzden maliyetleri daha düşük.

Şimdilik kargo masrafları düşük olduğu çift fiyatını 35 tl olarak belirledim. Yeni takımlar geldikçe resimleri onlara göre güncelleyeceğim.

Forumdan ulaşamazsanız 0533 499 91 75'ten ulaşınız.

Saygılar, sevgiler.

Hakan

Son düzenleme: 27 Ağustos 2016
  2. Benden 3 kilo çilek hemi de yanında pudrasıyla.
    Ağzımız tatlansın abi. XD

3. hakan hocam hepsi sarı mı böyle?
    krom ya da siyah varsa iki çiftine talip olmak isterim..

4. Hepsi sarı abim :)

5 kilodan aşağısı kurtarmaz :D

5. tüh ya :)
    bi ısınamadım şu çil altın gibi hardwarelere

6. Belki ileride elime uygun fiyata satabileceğim siyah veya krom renk geçer, o zaman uyandırırım seni de :)

7. olur beklerim :)

hackeiommi bunu beğendi.
  8. Bir takım daha forum dışına gitti.

9. Siyah isteyen varsa söylesin, bu aralar getirme imkanım var.

10. Yenilememişim bu ilanı ne zamandır. Kargosu ucuz bir siparişim oldu. Bunları uygun fiyata veriyorum. Kaçırmayın.

Resimlerdeki ile aynı tipteler.

11. Hakancım bana 1 gümüş, bir de altın pin ayırır mısın?

hackeiommi bunu beğendi.
  12. An itibarı ile @Atakan Ulubay ve telefondan ulaşan Ömer adlı arkadaş da ayırtma yapınca pinlerim şimdilik tükendi. Tekrar pin geldiği anda başlık düzenlenecektir.

13. Bir adet altın hala durmakta. Yakında yeni gümüşler de geliyor.

Siyah isteyen olmadığı için bugüne dek girişmedim. İsteyen varsa bana ulaşabilirsiniz.

14. Gümüşler de geldi. Resimler yakında ilk mesajda.

15. İki gümüş takımı @Blindeath kaptı, üç gümüş bir altın takım kaldı, acele edin :)

16. hacke abi, bi nickel-gold harmonica bridge bulsana yahu varsa yoksa pin :)

hackeiommi bunu beğendi.
  17. Şu tip mi:

dingdongdaddy bunu beğendi.
  18. ta kendisi :)
    duyduğuna inanamayacaksın ama krom "olmayacak"

19. Çok nadir çıkan bir parça. Umutlu değilim pek :) Roller bridge sorsan bu kadar umutsuz konuşmam :D

Bu Sayfayı Paylaş