Çin ve Kore de İbanez fiyatları?

H

HippiD

İbanez başlığı var ama bu benim iiçin acil yardım almam gereken konu! Benim bi endonezya ibanez im var ki son zamanlarda herkeste var! rg350wh..Ama birini buldum çin vatandaşlığı falan var ve bana çin ve ya kore den gitar getircek.Ama ben fiyatları bilmiorum orda :roll: Bu iki ülkedeki RGT42DX-RGT320Q-RG2550E bu 3ünü verddim model olarak Japon malı olucak dedim :?: :roll: dediim gibi ordaki fiyatlar hakkında bi bilgi sahibi olan varsa yardım etsin çatlıycam yoksa :roll: :x

aynı soruyu almanya için sorsam. ama ibanez değil benim genel olarak. fenderler mesela ordaki fiyatları nasıldır bilen varmı. amerika kadar ucuz değildir heralde ama burdan iyimidirki

punked demiş ki:
aynı soruyu almanya için sorsam. ama ibanez değil benim genel olarak. fenderler mesela ordaki fiyatları nasıldır bilen varmı. amerika kadar ucuz değildir heralde ama burdan iyimidirki

almanya'da ibanezler burdaki fiyatlarindan pahali, neden bilinmez. AB'den oturu olabilir. fenderleri bilemiyorum.

punked demiş ki:
abd de 600 $ lık jackson almanya da 660$ dolara falan geliyo, ben de bakmıştım bir aralar. fenderlerle ilgili hatırladığım tek şey mex stratların 400 € civarlarında falan olmasıydı...

Inu-Tashak demiş ki:
abd de 600 $ lık jackson almanya da 660$ dolara falan geliyo, ben de bakmıştım bir aralar. fenderlerle ilgili hatırladığım tek şey mex stratların 400 € civarlarında falan olmasıydı...

fiyatları öğrenebileceğimiz site biliyormusunuz. çin kore almanya fln farketmez netten öğrenebilmemizin yolu varmıki. google dan uğraştım biraz ama....

Geri