Satılık Dean Dave Mustaine Signature Zero

'Elektro Gitarlar' forumunda eges tarafından 25 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. eges

eges

6
    4
    106
    Fiyat:
    3000 tl
    Takasa:
    açık
    image.jpg 77237 eklentisini görüntüle image.jpg Selamlar gitarı yaklaşık 4-5 sene önce almıştım gayet memnun olduğum halen de sevdiğim bir gitar ancak artık yaptığım tarz ile yakından uzaktan alakası yok. X serileri falan değil Mustaine'in sahnede kullandığını belirttiklerinden abanoz klavyeli , seymour duncan dave mustaine livewirelar ile tamamen orjinal. Emg 60/81'de var elimde ama açıkçası kendilerini manyetikten bile saymıyorum öylesine elimde kalan bir şeydi ille ısrar eden olursa onları da gönderebilirim.Şu an gitar Antalya'daki evimde eğer anlaşırsak İstanbul'da elden teslim etmeyi tercih ederim.
    Fiyatı uygun tuttuğumu düşünüyorum ilgilenen mesaj atar ise sevinirim takas Fender 62 avri strat veya Fender 57 avri strat olabilir :)

Son düzenleme: 3 Mayıs 2016
    flyravenfly, sizofren85 ve HmzGkgz bunu beğendi.
  2. eges

eges

6
    4
    106
    American Special Stratlar'la da takas düşünebilirim artısı eksisi konuşulur veya loaded , nitro cilalı Fender , allparts , mjt vb gövdelerle de takasa açık Startım şu aralar bolca dert yaratıyor o yüzden yeni bir şey toplamam lazım

Bu Sayfayı Paylaş