Satılık B.c. Rich Zombie Onyx

'Elektro Gitarlar' forumunda CenkAbd tarafından 27 Nisan 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    1850₺
    Takasa:
    kapalı
    Gitarım B.c. Rich' in nadir görebileceğiniz Zombie modelidir. Gitarım 2004 yılında sanıyorum ki Kore veya Japonya'da üretilmiş. Bu yaşına rağmen kozmetik olarak tek kusuru köprünün sağ üst köşesindeki 1 milimetrelik cila kalkmasıdır. İşlevsel olarak hiçbir problemi bulunmamaktadır. Ibanezlerden kalın, Schecterlardan ince, orta kalınlıkta bir sapa sahiptir. Çalımı oldukça rahattır. Original Floyd Rose köprüsü sayesinde akord kaçırma problemi söz konusu değildir. Tabiri yerindeyse maun gövdesi, abanoz tuşesi, neck through bağlantısıyla cayır cayır metal tonlarını alabileceğiniz bir gitar. Gitarı satın alma niyetiniz yoksa bile tonlarını merak ederseniz denemek için bir stüdyoda vs. buluşabiliriz. Oldukça nadir bulunan başka bir gitarı almak için satıyorum, bu nedenle takasa kapalıdır. İstanbul içi elden satmak ilk tercihimdir.

İlk sahibiyim, herhangi bir değişiklik yapmadım gitarımda. Özellikleri;

- Maun gövde

- Maple sap (Neck-Thru)

- Abanoz klavye

- Original Floyd Rose

- 25.5 inç skala 24 Jumbo perde

- 2 adet B.C. Rich Humbucker manyetik

- 2 volume 1 ton ve 3 yollu toggle swtich

Herhangi başka sorunuz varsa site üzerinden veya whatsapptan sorabilirsiniz.

IMG-20160423-WA0008.jpg IMG-20160423-WA0003.jpg IMG-20160423-WA0007.jpg IMG-20160423-WA0000.jpg IMG-20160423-WA0009.jpg IMG-20160423-WA0001.jpg IMG-20160423-WA0004.jpg IMG-20160423-WA0006.jpg IMG-20160423-WA0002.jpg

Son düzenleme: 22 Ağustos 2016
    wodyy, uvidinli, devastator ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Chuck Schuldiner bunu beğendi.

CenkAbd bunu beğendi.
  3. Birkaç fotosu dışında hiç yakından görmedim.
    Donanımıı ve tasarımıyla özel bir gitar olduğu her halinden belli.
    Estetiği itibariyle akrep ve yarasa karışımı bir duygu uyandırdı bende.:eek:
    Hafiften ürpertici bir güzelliği var ve derinden etkiliyor insanı...
    Hayırlı satışlar dilerim.:)

CenkAbd bunu beğendi.
  4. Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim :). Aslında mağazaya başka bir gitar almak için gitmiştim fakat bu gitarı görünce gerçekten garip bir his uyandı içimde, aniden bir karar değiştirip bunu almıştım. Halbuki alacağım gitarı önce mağazaya getirtip almadan önce denemek için 3 gün beklemiştim :D.

5. Gitarın fiyatını 1600 liradan 1400 liraya sadece 8 Haziran'a kadar indiriyorum, yurtdışından alacağım amfiye bütçe oluşturması adına. O tarihe kadar takas opsiyonu kalkmıştır.

6. Ay sonunda satıştan kaldırılacaktır.

Bu Sayfayı Paylaş