Ardinal (Alternatif) - İstanbul

Kadro süper! Umarım çok çok başarılı olursunuz ki olursunuz bence. Belki seneye İstanbul'da görüşürüz ;) 8)
Bol şans...
Arada Ankara'ya da uğrayın ;) :LOL:

Başarı dilekleriniz için çok teşekkür ederiz arkadaşlar sağolun desteğinizi hissediyoruz. Cuma akşamı Rh Positive deyiz bi gelin görün dinleyin yargısız infaz yapmayın :D Müzikle kalın...

Seyfi...

kimsenin öpmeyin gıdısından mıdısından...sinirlendirmeyin avatara dönerim valla...

bu arada seyfininde dediği gibi cuma yani bugün 16 şubatta emek sinemasının olduğu sokak da rh pozitiv deyiz...bekleriz...saat 21:30 da başlar..noolur bilinmez :)

kolay gelsin...

gidiyoz işte bi şekilde..naapalım ekmek parası...
millet öyle orda burda çalıyoruz paraları topluyoz evde sayıyoruz zannediyor ama öyle değil...makina var :)

off çok kötü be..

patlamaya hazırlanan bir ....misali.
ne koyarsanız o olsun bu boşluğa..

hani sıkılırsınızda yaparsınız ya...ulan yine anlamayacak millet ne yazıyo bu herif diye...:)

neyse öyle işte...tak otomatiğe gitsin anasını satayım :)

Başarılar sevgiler

Sevdiğim kadim dostlar , yeni grubunuz hayırlı olsun... Burak ın yeri ayrı ama samed in yeri apayrı bilerler kendilerini... Seyfi ciim sana da selamlar tekrardanç... BOL bol başarılara imza atın derim

22 şubat 2007 perşembe saat 21:30'da ekşi limon bar'da (taksim eski pulp'ın yeni yeri)

23 şubat 2007 cuma rh pozitif barda sahne alıyoruz
saygılar

ardinal

vay beeee...uzun zaman olmuş bir önceki programdan alınan keyifle buralara yorum yazmayalı :bilmem

neyseki güzel günler tekrardan başlayacak herhalde :seytan

dün ekşi limon da çaldık bildiğiniz üzre..ben gayet eğlendim ve keyif aldım..tavsiye ederim çok samimi ve yakışır bir ortam.tıpkı eski limon gibi...ankaradakiler bilir :zipla

diğer programlar yer ve tarih olarak burdan bildirilecektir..ister istanbul ister ankara herkes gelebilir bekleriz..

kalın öyle :kaydim :elsallaa :elsalla

ardinal

arkadaşlar elde olmayan sebeplerden dolayı bu hafta pazar çalacağımız ekşi limonda programa yaklaşık bir 6 ay ara vermiş bulunuyoruz :) elde olmayan demeyimde önümüzde engel teşkil eden askerlik görevimi tamamlamak için müzik yapamayacağız bir süre.herneyse.haberiniz olsun.

müzikle kalın...hatta öyle kalın geldiğimde aynı bulabileyim sizi...ben aynı gelecemmi bi de o var tabii..

görüşürüz. 8)

ps:bu arada söylemeden edemeyecem.çok güzel bir sürpriz bizleri tanıyan seven veya dinleyen insanlara geliyor çok yakında...

me---- şeklinde başlayan bir isim ile yolumuza devam edeceğiz...:) :roll: :seytan :zipla :sniper :kaydim :dan :cigara

tekrar görüşürüz :fikrimvar :elsalla :elsallaa :elsallaa

Geri