Dövme (tattoo) Önerisi.

Arkadaşlar bir kız çocuğum oldu ismini Dore koydum :)
Anlamı : Hem Do ve Re notaları müzikle ilgili diye, hem de Altın rengi, yaldızlı renk demek.
Şimdi dövme yaptırmak istiyorum. Dore notaları ile ilgili olabilir.
Şuna benzer birşey düşünüyorum ama.
Aklınıza gelen değişik bir fikir var mıdır?

Dosyalar

• dövme.PNG
    dövme.PNG
    2.7 KB · Gösterim: 469
Hocam öncelikle hayırlı olsun. :) benim de kısa,bir,sure önce oğlum oldu. Ancak dövme istikhakımı doldurduğum için yeni dövme yapamıyorum. :)

Ben biraz inceliyim. Bakalım neler çıkarabiliriz. Bir de, dövme olarak standart bir görselden ziyade sadece sizin sahip olacağınız bir model tasarımı daha guzel olur sanki. :)

Aşağıdakiler gibi, göze daha çok hitap eden bir porte üzerine C ve D notalarını, birini 8 lik, diğerini 16 lık olacak şekilde yaptırabilrsiniz. En azından daha estetik duracağı kanaatindeyim.
sol-anahtari-nedir_646x340.jpg

m%C3%BCzik-nota-i%C5%9Fareti-nas%C4%B1l-yap%C4%B1l%C4%B1r.jpg

Elbette böyle uzayıp giden bir porte olmak zorunda değil; sol anahtarı + 2-3 nota biçiminde de olabilir.

Öncelikle hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün. Gönül isterdiki kendim çizip güzel taslaklarla buraya gelip öneride bulunayım ama çizim tabletim yanımda değil. Değişik sadece sizde olacak tasarım bir dövme isterseniz birkaç dövmeci önerim olabilir tasarımlarını beğendiğim. Birde hangi şehirde yaşıyorsunız acaba.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün. Gönül isterdiki kendim çizip güzel taslaklarla buraya gelip öneride bulunayım ama çizim tabletim yanımda değil. Değişik sadece sizde olacak tasarım bir dövme isterseniz birkaç dövmeci önerim olabilir tasarımlarını beğendiğim. Birde hangi şehirde yaşıyorsunız acaba.
İzmir de yaşıyorum hocam.

hocam direk nota olarak degil de artistik harflerle CD olarak belki yazdirabilirsiniz, hem daha modern bir gorunum olur, nota kagidi bence biraz kotu duruyor, tabi kendi fikrim.

Geri