Satılık Fender Midnight Wine Standard Stratocaster ( Custom Shop 69 Ve Ssl-5 Modifiyeli) (indirim)

'Elektro Gitarlar' forumunda berk_07 tarafından 6 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    1900 TL
    Takasa:
    açık
    Merhabalar. Hevesle alıp birkaç ay üzerinde uğraştıktan sonra, iş-ders yoğunluğu sebebiyle köşede duran gitarımı, yurt dışına gideceğimden nakit ihtiyacı doğduğu için satmak durumundayım. Gitarı deneyerek (Meksika gitara göre çok güzel bir sound u var) Kıvılcım'dan Ekim-Kasım gibi aldım. Yanında verilen tüm evrakları kapalı şekilde daha durmaktadır. Fotoğraflarda görüldüğü gibi çok özenerek uğraştım. Yaptığım modifikasyonlar aşağıdaki gibidir:
    -İçini tamamen bakır bant ile kaplayıp topraklama yaptım (jak girişi ve pickguard dahil). Sadece bakır bantların ücreti yaklaşık 200 TL civarıydı.
    -Pickguard'ı, manyetik kapaklarını, potansları, tremolo kolu ucunu ve switch i yine orjinal Fender kirli beyaz rengindekiler ile değiştirdim.
    -Köprü pozisyonunda Seymour Duncan SSL-5, Mid ve sapta da Fender Custom Shop 69 manyetik bulunmaktadır. (Sadece manyetikler için yaklaşık 700 TL civarı harcadım. Hepsi yurt dışından geldi, Türkiye'de bulunması güç.)
    -Volume potansına YJM-High Speed, tonlara da DiMarzioları taktım. Switch'de yine Fender. (Fotoğraflarda da görebilirsiniz)
    -Kablolama için, Ebay aracılığı ile, çok zor bulunan mum kaplı kabloları getirttirdim ve bütün sistemde onları kullandım.
    -Son olarak, bağlantı şeması 60'lar custom shoplara göre yapılmıştır. Kondansatör dahil.
    Aslında yaptığım harcama şuan sattığımın fiyatın çok üzerinde. Ancak yurt dışına çıkacağım için acil nakit ihtiyacım var. En son sap ayarı 3 ay önce yapılmıştı diye hatırlıyorum ancak yanlışım olmasın. Fretlerde erime, çizik vs. zaten yok bahsettiğim gibi daha yeni zaten fotoğraflarda da göreceksiniz. Fiyatı 2200->1900 TL belirledim. İstediğim fiyatın fazla olduğunu düşünmüyorum. Yukarıda da belirttiğim gibi zaten harcadığım fiyat çok daha fazla. Fotoğraflarda gitarın eski pickguard ve yeni pickguardı görebilirsiniz.

Acil ihtiyacımdan dolayı kısa bir süre takas kabul edeceğim. SADECE üzerine en az 1500 TL alabileceğim butik analog pedallar ile düşünüyorum(Suhr, Xotic, Fulltone vs.). Takas sadece bu şekilde olabilir.

İstanbul Avrupa tarafında oturuyorum, gitarın hardcase i olmadığından kargo konusu da sıkıntılı olacağı için elden alışveriş yapmak tercihim. Zaten alacak kişinin de denemesi gerekir. Herkese teşekkürler, iyi günler dilerim.

İletişim:
    0538 514 8484

IMG-20150607-WA0012.jpeg IMG-20150606-WA0016.jpeg 20150607_203641.jpg 20150608_000148.jpg 20150608_000204.jpg IMG-20150607-WA0007.jpg DSC_1932.JPG DSC_1933.JPG DSC_1934.JPG DSC_1935.JPG 20150607_175423.jpg

Son düzenleme: 9 Haziran 2016
    jacksonjrr94, Gökhan, pcp41 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Arkadaşlar acil bir ihtiyaçtan dolayı bir süreliğine 2200 yerine nakitte 2000 'e bırakacağım. Takas fiyatı da yukarıda bahsettiğim gibi 2100 TL dir.

3. Arkadaşlar en son 1900 TL yapıyorum, bir hafta içinde şehirden ayrılacağım için ilanı kaldırmak durumundayım haftaya.

Bu Sayfayı Paylaş