Komik Günler (rege müzik) - ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda zubeyir tarafından 8 Şubat 2007 tarihinde açılan konu

1. şarkılar burada:
    www.myspace.com/komikgunler
    www.sounclick.com/komikgunler

ve buyrun başlık açma kuralları;

Grubun adı: Komik Günler

grup elemanları;
    solist: ibrahim müteferrika
    telliler: tuzsuz deli bekir
    telsizler: tuzlu deli şakir

grubun özgeçmişi;
    dünden önceki gün(6 şubat 1927) kurulan grubun geçmişinde birşey yoktur. geleceği aşırı parlaktır.

2. güzel olmuş bilg. galiba bütün enstrumanlar :S

içindeki acıyı bi içsem, neşeye döner keder yeniden ağyyy :D

3. davul ve org dışında bütün enstrumanlar akustik. bas ve gitarı tuzsuz, perkusyon ve glockenspieli tuzlu çalıyor.
    gerekirse ben bu şarkıya kefil olurum.

4. güzel olmuş eline sağlık.. sen yaptın galiba kerem?

5. kerem beyin tuzlu ve tuzsuz yardımları dokunmuştur kayıtta. bestekar söz yazarı başkasıdır. davul dışındaki enstrumanlar tek tek canlı çalınmıştır. kaydı da biraz düzelttik kulaklarını yormayacak hale getirdik. ilk heyecanla myspace'e biraz boğuk olarak koymuşuz. şimdi daha iyi. yenisi de hemen ardından yakında geliyor.

6. bence bu şarkıda glockenspieli ibrahim müteferrika , bas gitarı tuzlu deli çalsaymış ; tuzsuz da vokal yapsaymış daha bi hoş olurmuş. tabi bu benim naçizane tavsiyem.

7. şimdi siz kesin yeni şarkı yapcaz falan da dersiniz.üretken bi grupsunuz sanki?sevindirin şu garibanı yeni şarkılarla.

8. zübeyir kardeşim.kimse bi şey yazmıyo muhtemelen bakmıyolar da.ben de dedim en iyisi mi biz ikimiz yazışalım.
    bi de haftasonu uygun olursan şu yarım kalan işimizi de bitirelim.

9. mis gibi mis...

10. ikinci şarkımız bayram yeri myspace'ten dinlenebilir.diğer şarkılarımız da yolda.Komik Günler çalışkan bi grup.dinleyicisine yeni şarkılar dinletmekten haz duyar.
    www.myspace.com/komikgunler
    BU GÜNLER ÇOK KOMİK GÜNLER

11. vay vay... insanın başını tavana vurduran kalipso havaları!! keşke her gün komik günler olsa

12. Rege müzik ne demek?

13. Geçen gün çıraklardan biri sordu: 'Rege müzik ne demek usta? ' Başladım anlatmaya baya bi sürdü. Bence sen şarkıları dinle.Daha anlamlı sorular bulabilirsin.

14. dinledik müptelası olduk, pek güzelmiş

15. dinleyip sevenlere teşekkür, dinlemeyip de gidenlere tebessüm ediyoruz.geçirmekte olduğumuz şu komik günlerde birimiz hepimiz; hepimiz birimiz için diyor araya da roxy müzik günlerinde finale kaldığımızı sıkıştırıp kaçıyorum

16. grup stüdyoda iki kişi. sahnede bu 7 kişiye kadar çıkıyor. "komik günler feat. bomba etkisi" şeklinde yapıyoruz.

kabaca kadroyu sayarsak; vokalde cihan, ksilofonda kerem, perkusyonda faruk, basta uygar, trombonda mikail, davulda derun, klavyede güneş.. böyle gidiyor...

roxyde pazartesi 9da sahne alıyoruz. hepinizi bekleriz.

17. Başarılar Kerem,Derun ve diğer tanımadığım arkadaşlar..

18. Sizi gurubunuzun ismi Omik Günler ken dinlemiştim. Şarkılar şahane, ad değişikliğini biraz yadırgadım. Başarılar..

19. adını açıklamayan bir iş adamı jamaika ve hindistan yöresinden getirdiği düşük ücretli; çok işgücü üreten 7 köle gencin eline verdi enstürmanları; yolladı konstantinopole

Bu Sayfayı Paylaş