Komik Günler (rege müzik) - ankara

davul ve org dışında bütün enstrumanlar akustik. bas ve gitarı tuzsuz, perkusyon ve glockenspieli tuzlu çalıyor.
gerekirse ben bu şarkıya kefil olurum.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kerem beyin tuzlu ve tuzsuz yardımları dokunmuştur kayıtta. bestekar söz yazarı başkasıdır. davul dışındaki enstrumanlar tek tek canlı çalınmıştır. kaydı da biraz düzelttik kulaklarını yormayacak hale getirdik. ilk heyecanla myspace'e biraz boğuk olarak koymuşuz. şimdi daha iyi. yenisi de hemen ardından yakında geliyor.

bence bu şarkıda glockenspieli ibrahim müteferrika , bas gitarı tuzlu deli çalsaymış ; tuzsuz da vokal yapsaymış daha bi hoş olurmuş. tabi bu benim naçizane tavsiyem.

zübeyir kardeşim.kimse bi şey yazmıyo muhtemelen bakmıyolar da.ben de dedim en iyisi mi biz ikimiz yazışalım.
bi de haftasonu uygun olursan şu yarım kalan işimizi de bitirelim.

dinleyip sevenlere teşekkür, dinlemeyip de gidenlere tebessüm ediyoruz.geçirmekte olduğumuz şu komik günlerde birimiz hepimiz; hepimiz birimiz için diyor araya da roxy müzik günlerinde finale kaldığımızı sıkıştırıp kaçıyorum

grup stüdyoda iki kişi. sahnede bu 7 kişiye kadar çıkıyor. "komik günler feat. bomba etkisi" şeklinde yapıyoruz.

kabaca kadroyu sayarsak; vokalde cihan, ksilofonda kerem, perkusyonda faruk, basta uygar, trombonda mikail, davulda derun, klavyede güneş.. böyle gidiyor...

roxyde pazartesi 9da sahne alıyoruz. hepinizi bekleriz.

adını açıklamayan bir iş adamı jamaika ve hindistan yöresinden getirdiği düşük ücretli; çok işgücü üreten 7 köle gencin eline verdi enstürmanları; yolladı konstantinopole

Geri