Kendin Yap Tarzı Youtube Kanalım

Selam arkadaşlar youtube kanalıma kendşn yap yani evrensel adı ile diy videoları yüklemeye başladım. sadece kendin yap değil teknik konular hakkında ve yeni fikirler hakkında da bazı videolar çekiyorum. umarım ilginizi çeker. Kanalımın adı " Stüdyom Mütevazı" dır. Stüdyom Mütevazı ya tıklar sanız bütün videolarıma ulaşabilirsiniz. bir kaç örnekte aşşağıda mevcut zaten.

Stüdyom Mütevazı

Güzel düşünce, ihtiyaç olmaz mı olur tabi. :)
Ama keşke kill switch de daha detaylı çekim yapsaydın da atlamadan, benim gibi bu devrelerden-kablolardan vesairelerden hiç anlamayanlar bile yapabilseydi. ^^
Yani varsın video uzasın, zaten bu işlerde uzun ve detaylı olan makbuldür (en azından bence) çünkü bilen değil asıl bilmeyene hitap edilmekte.
Neyse, eline sağlık yeni videoları bekleriz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel düşünce, ihtiyaç olmaz mı olur tabi. :)
Ama keşke kill switch de daha detaylı çekim yapsaydın da atlamadan, benim gibi bu devrelerden-kablolardan vesairelerden hiç anlamayanlar bile yapabilseydi. ^^
Yani varsın video uzasın, zaten bu işlerde uzun ve detaylı olan makbuldür (en azından bence) çünkü bilen değil asıl bilmeyene hitap edilmekte.
Neyse, eline sağlık yeni videoları bekleriz.
Dostum doğru söylüyorsun bilmeye hitap etmesi lazım ama zaten kill switch modifiyesinde toplam iki tane lehim yapılıyor onlarında hem kağıt üzerinde hemde yakın çekimde görüntüleri var. neticede elektronik dersi veremem orada. ki aslında videolarımda ister istemez elektronik hakkındada bilgiler vermiş oluyorum. bir daha izle bence daha dikkatli bir şekilde.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Telefonla olan videoda beklentim çok büyük oldu ,seagull efekti gibi şeyler bekledim ama nihayetinde öğretici bir video emeğinize sağlık ,takipteyim :)
emin ol benimde beklentim çok yüksekti :) ama telefonum iphone 4 olduğu için sürümü güncelleyemediğimden adam gibi bi uygulama indiremedim. yoksa alt yapı müziği hazırlayarak daha melodik bi şey yapacaktım. böyle olunca en azından işin mantığını anlatabildim. sağolasın :)

Bu video da akustik gitarımı temizleyerek bir gitar temizlik - bakım sunumu yaptım. Uygulama esnasında akustik gitar kullanmış olsam da bu uygulama diğer gitar çeşitleri içinde geçerlidir. Üç çeşit temizleyici ürün kullandım bunlar Dunlop String Cleaner, Music Noman Guitar Detailer ve Limon yağı.

Sorularınız olursa yorum olarak yazabilirsiniz ve ayrıca kanalıma abone olursanız sıradaki videolarımdan hızlıca haberdar olabilirsiniz.

Teşekkürler görüşmek üzere.

Video Stüdyo: Stüdyom Mütevazı

Kamera: Nikon D5100

Ses Kayıt: IOS için AVR uygulaması

Aynı fikirdeyim. Abone oldum takipteyim... :)
İşini hakkıyla yapan bir luthier arkadaşla bu konunun videosunu hazırlamak bence en anlamlısı olur, fakat bu aralar şehir değşikliği taşınma gibi durumlar var o yüzden biraz zaman alacaktır fakat yinede konuyu sıradaki videolar arasına ekliyorum. Şimdilik hazırda olanları upload yapmaya çalışacağım.

İşini hakkıyla yapan bir luthier arkadaşla bu konunun videosunu hazırlamak bence en anlamlısı olur, fakat bu aralar şehir değşikliği taşınma gibi durumlar var o yüzden biraz zaman alacaktır fakat yinede konuyu sıradaki videolar arasına ekliyorum. Şimdilik hazırda olanları upload yapmaya çalışacağım.
Bahsettiğimiz konuyu bilale anlatır gibi anlatın lütfen

dostum gitarın mod'lu special 2 sanırım? onu nasıl yaptın, belki elinde fotoğraflar vardır süreçle ilgili bir video yaparsın? :)
Lütfen yap.
:D dostum benim ilk youtube videom o gitarın modifiye videosu :D Çok sıkıcı bi şekilde anlatmışım şimdiki videolarımla karşılaştırınca. :D

Baya basit seviyede bir gitar hatta ilk gitarım fakat tam olarak mod değil bir kill switch modifiyesi buyur bu videodan bakabilirsin

Geri