Les Paul Önerisi

1000 1500 lira bütçem var. Aslında 1000 ancak zorlarsam belki 1500 e uzanabilir bütçem. SLASH hayranı olduğum için başlıkta da belirttiğim gibi les paul almak istiyorum. Ancak kafam çok karışık bildiğiniz gibi epiphone lar bu aralıkta en çok tercih edilen ancak yorumlar kötü o yüzden sizin tavsiyelerinizi bekliyorum. Marka takıntım çok fazla yok ama kafama da yatması lazım. Yardımcı olursanız çok sevinirim hayır dualarımı alırsınız

Epiphone'lar kötü gitarlar değil, manyetik takviyesiyle güzel olabilir.
Pro serilerinde manyetikleri single olarak da kullanabiliyorsunuz, çok güzel bir özellik.
Epiphone Les Paul Standard Yeterli olacaktır.Slash çalacaksanız Les Paul Custom tavsiye etmem, daha modern gitarlar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Epiphone'lar kötü gitarlar değil, manyetik takviyesiyle güzel olabilir.
Pro serilerinde manyetikleri single olarak da kullanabiliyorsunuz, çok güzel bir özellik.
Epiphone Les Paul Standard Yeterli olacaktır.Slash çalacaksanız Les Paul Custom tavsiye etmem, daha modern gitarlar.
Ya epi lerin klavyeleri felan kötü diyor bazıları işçilikten felan memnun olmayan(daha doğrusu fiyata oranla kötü diyenler) var ama hiç çalmadığım için bilmiyorum nasıl gitarlar

Geri