Satılık Stratlar Için Pirinç Üst Eşik

'Elektro Gitar Aksesuarları' forumunda hackeiommi tarafından 13 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    75 ₺
    Takasa:
    kapalı
    Hackeiommi hırdavat ve Mahmut Usta işbirliği ile yeni ürün karşınızda. Her birinden en az belli sayıda yaptırma şartı sağ olsun bizi bu ilana sürükledi :D

Efendim, Malmsteen gibi bir takım zibidilerin halt yemesine öykündük, bu maceraya giriştik. Şayet ürün tutarsa kısmen ben, bayağı bir oranda da Mahmut Usta sizlere teşekkür edecektir :) Fiyatı biraz daha yukarı yapacaktım ama @ogulcaan ın uyarısı ile buraya indirdim fiyatı.

Ürün resimlerdeki gibidir. Acele ediniz :)

IMG_0236.JPG IMG_0239.JPG IMG_0241.JPG IMG_0244.JPG

Üst eşik.jpg

Son düzenleme: 14 Mayıs 2016
    Delichaalar, 2013, HmzGkgz ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. Yüzde ikibin öneririm. Kullanıyorum, kullanın derim. Özellikle strat için.

hackeiommi bunu beğendi.
  3. Bu arada ölçüler:

Üst eşik.jpg

4. Valla gitarımın bir problemi diye gittim 4 saat muhabbet ettik , bildiğiniz gibi her zamanki hakan abi. Alet güzel , gayet hesaplı çalışılmış. Mal güzel , Satan adam gibi adam , tavsiye ederim.

hackeiommi bunu beğendi.
  5. İstediğin sonucu alabildiysen ne ala :)

6. Akord stabilitesini inanılmaz etkiliyor kesinlikle stratı olanlar alsın.

hackeiommi bunu beğendi.
  7. Bu fiyattan son üç takım. Dolar, enflasyon, bir daha yaptırır mıyım gibi sorular ve sorunlar mevcut. Kapanın elinde kalır. Demedi demeyin.

8. Peki diyelim bir tane aldık. bunun nasıl takacağız?

9. Merhaba. Ben kendi SX'imdeki üst eşiği, saatçi tornavidası ve küçük bir çekiç yardımı ile iteleye iteleye dikkatlica çıkardım ve yuvaya bunu direk oturttum. Tercihen, oturttuktan sonra çok güçlü olmayan bir yapıştırıcı ile sabitlenebilir de, yapıştırıcısız da kullanılabilir. Ben herhangi bir yapıştırıcı kullanmadım.

diebytheaxe bunu beğendi.
  10. Telecaster squier custom II gitarıma bu gün taktım, gitarı level atlattı valla. Sağolasın hackeiommi hırdavat :)

hackeiommi bunu beğendi.
  11. taratur bunu beğendi.
  12. Düzeltme: Yanlış bilgi girmişim.

Son düzenleme: 15 Mart 2017

Bu Sayfayı Paylaş