Satılık Line6 Dt25 Kafa + Kabin

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda aaalp tarafından 15 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    590 Euro
    EDIT: İndirim: Bir süreliğine fiyatı şu şekilde indiriyorum: Amfi ve kabin beraber 590€, yalnızca amfi 450€, yalnızca kabin 140€. Amfi satılmadan kabin satılmayacaktır

Özelliklerini detaylıca yazmaya gerek görmüyorum. Kısaca 25 watt lambalı kafa ve 90 watt 1x12 kabin. Her türlü bilgi, demo videoları vs. internet üzerinde kolayca bulunabilir. İleve etmek istediğim tek konu şudur; Pod HD olmadan da MIDI yoluyla bilgisayara bağlayarak her bir kanal için seçilebilen 4 farklı preamfi tonunu DtEdit adlı yazılım ile 30 adet seçenek arasından belirleyebiliyorsunuz, ayrıca herbir Preamfi modeli için farklı Reverb ve Poweramp topolojileri ayarlayabiliyorsunuz. Bu özellikler daha sonradan eklendiği için bazı yerlerde bahsedilmeyebilir.*DT Edit adresinde konuyu inceleyebilirsiniz.

Kafa ve kabini Do-Re Müzik'ten Nisan 2015'te bizzat satın aldım, halen bir yıl kadar garantisi mevcuttur. Alındığı günden beri yalnızca evde, haftada bir iki saat kadar kullanıldı. Hala üzerinde orjinal lambaları vardır. Gayet temiz ve sorunsuzdur. Amfi ile ilgili herhangi bir memnuniyetsizliğim yok. Artık sadece evde çaldığım için hakkını veremediğimi düşünüyorum. Yamaha THR10 veya THR10C amfi ile takas edebilirim.

Kafa ve kabin beraber 800€. Ayrı ayrı satın almak isterseniz kafa 600€, kabin 200€. Kafa satılmadan kabini satmayacağım. Verdiğim fiyatlar, cihazların elimden çıkmasına razı olabileceğim son fiyatlardır. Telefon numaram 532 609 02 76. Ankara içi elden teslim satmayı tercih ederim ancak isteyen olursa da heryere güzelce paketler gönderirim.

Saygılarımla.
    2016-05-08 20.31.33.jpg 2016-05-08 20.33.13.jpg

Son düzenleme: 11 Ekim 2016
  2. İndirim: DT25 kafa amfinin fiyatı 600>560€, DT25 1x12 kabin fiyatı 200>190€

3. merhabalar thr10 ile takas durumu kafa kafayamı?

4. Kafa kafaya değil tai ki. Ben sıfır fiyatı üzerinden % kaç düşüğe satıyorsam THR10'u da aynı oranda düşüğe kabul edebilirim. Aşağı yukarı böyle hesap yapmak makul olur sanırım, artısı eksisi konuşulur.

5. Bir süreliğine fiyatı şu şekilde indiriyorum: Amfi ve kabin beraber 650€, yalnızca amfi 490€, yalnızca kabin 160€. Amfi satılmadan kabin satılmayacaktır.

6. Bir süreliğine fiyatı şu şekilde indiriyorum: Amfi ve kabin beraber 600€, yalnızca amfi 460€, yalnızca kabin 140€. Amfi satılmadan kabin satılmayacaktır.

7. Bir süreliğine fiyatı şu şekilde indiriyorum: Amfi ve kabin beraber 590€, yalnızca amfi 450€, yalnızca kabin 140€. Amfi satılmadan kabin satılmayacaktır

Bu Sayfayı Paylaş