Üçnoktabir

bir saat kadar önce mojoda isledim üç nokta biri. Davul, bas ve gitarlar çok iyi, özellikle bas ve gitar tonları çok başarılıydı. son olarak vokal, kendisi hem sesiyle, hem şirinliğinle kalbimde taht kurdu iki dakkada =) Umarım albüm yollarında olaylar istediğiniz gibi gelişir. Kolay gelsin diyorum, en yakın zamanda tekrar görüşmek dileğiyle =)

klibinizi gördüm sadece,çok başarılı güzel bi şarkı bence, fakat pek takip etmiş değilim grubu o yüzden bilemiyorum o şarkı üçnoktabir'e mi ait?

"dediler ki" sözleri olsun müziği olsun gayet başarılı şarkı
başarılar diliyorum yolunuz açık olsun yakın zamanda albümü dinleyebilmek ümidiyle ;)

Konserler

17|Mart Bronx Bar - İstanbul

-Mekan : Bronx
-Tarih : 17 Mart Cumartesi
-Saat : 23:00
-Bilet fiyatları : 12 YTL

- Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

------------------------------------------

19|Mart Mojo Bar - İstanbul

26|Mart Mojo Bar - İstanbul

selamlar...

beklediğim ve çok büyük bir çıkış yapıcaklarını tahmin ettiğim grup kendileri!

aslında bi ön çalışma olarak malt'ı dinleyebilirsiniz müzikalite anlamında! malt'ın %50si 3.1 zaten;) matematik formülü gibi oldu (=
:roll:

4thtimesarkhe demiş ki:
selamlar...

beklediğim ve çok büyük bir çıkış yapıcaklarını tahmin ettiğim grup kendileri!

aslında bi ön çalışma olarak malt'ı dinleyebilirsiniz müzikalite anlamında! malt'ın %50si 3.1 zaten;) matematik formülü gibi oldu (=
:roll:

ben burayı anlamadım nasıl yanı malt ucnoktabır ne alaka acıklarmısın?(kasdın soundlarımı yoksa besteler fılan ortakmı yapılmıs ınan sımdı kafam bır mılyon sey kurdum :D )

AnyDreams demiş ki:
ben burayı anlamadım nasıl yanı malt ucnoktabır ne alaka acıklarmısın?(kasdın soundlarımı yoksa besteler fılan ortakmı yapılmıs ınan sımdı kafam bır mılyon sey kurdum :D )

üçnoktabir'in gitarcısı ve bassçısı aynı zamanda malt'ın elemanları.. malt çok başarılı ama üçnoktabir'i dinleyemedim daha..

çok güzel keyif verici, ama alternatif şarkılarda sanırım bu genel bi özellik 5 inci dinlemeden sonra sıkılıyo insan.. niye böyle anlayamadım dığrusu..

dark_avenger demiş ki:
AnyDreams demiş ki:

üçnoktabir'in gitarcısı ve bassçısı aynı zamanda malt'ın elemanları.. malt çok başarılı ama üçnoktabir'i dinleyemedim daha..

tesekkur ederım... malt basarılaıda ucnoktabır vokalınden kaybedıo malt vokal olsun grup elemanları olsun cıdden basarılı bır grup ben pek beenmıorum acıkcası ama yolları acık olsun basarılar...

amatör gruplar sekmentinde ele alınması komik. cuma günü röportajım var kendileriyle :) cuma günü rockistanbul zamanı spitney beers döneminden beri ilk kez performanslarını izlicem. hadi bakalım.

Geri