Crossfire

deerrudolf demiş ki:
FragileDrEam demiş ki:
Ya bence dünkü performans olarak In spite en iyisi idi... Crossfire bayraklarının ortada dolanması hoşuma da gitmedi abartı olmuş bence. Diger gruplara saygısızlık oldu !!!

Neden böyle düşündün ki?
Bayrakları sadece iki grupta açtık; Crossfire (ki bu gayet normal) ve Kara Kedi'nin son parçası. Kara Kedi de açmamızın zaten grup elemanlarınca bir sakıncası yoktu. Zaten gitarist Görkem sahneye bile Nightwolves tişörtüyle çıktı yani. Onlar da bu oluşumu destekliyorlar. Zaten grup rahatsız olacaksa bayrak açma gibi bir durum söz konusu olamaz.

Eğer gene de ayıptı falan diyorsan Nightwolves konusundaki yazıyı oku. orada bir ibare var;

*NIGHTWOLVES; öncelikli amaç olarak üyelerinin ortak paydası CROSSFIRE için bir FAN desteği ve gönüllüler hareketi olmayı amaçlamaktadır. Bunun yanında aynı vizyona ve kaliteye sahip tüm yerli gruplarımız için de destek ve ilgi anlamında elimizden geleni yapmayı amaçlamaktayız. Kaliteden taviz vermeden, müziğini yaşayan ve yaşatmak için çaba gösteren tüm yeri gruplarımızın destekçisi olacağız.

Bunu okumamışsın sanırım dostum.

hmmzz yes okumadım ama gönül isterdi o bayrakta oraya cıkan toplulukların hepsinin ismi yazsın.. ama neyse mühim deil... Yine de diger gruplara da destek veren organizasyonların oldugunu bilmek güzel.

Ben fragileDream'e cok tesekkür ediyorum! Eminim ki birçok insan Kara Kedi gitaristinin "Nightwolves" t-shirt'i giydiğini görmemiştir ve bizi yanlış anlamıştır! Biz orda gaza gelerek belki biraz dikkatsiz davrandık ama sanırım konu açıklığa kavuştu... Yalnız ben bir noktaya daha değinmek istiyorum, orda açılanlar "Crossfire" bayrağı değildi, "Nightwolves"un yani fan klubün bayrağıydı! Konser sırasında ben sadece bu noktaya dikkat ettim, kanımca bu da önemli bir ayrıntı... Crossfire RULEZ! Yeni beste (Non-Serviam) aşmış olmuş bence!

bence hepiniz süper çalıyosunuz özellikle de bülent müthiş bas çalıyo.. :)
başarılarınızın devamını dilerim,hiç bişey önünüzde duramaz yıkıyosunuz ortalığı valla tebrikler..

abi odtü rock senlıklerın'de izleyip de yorum yapmak isteyen yok mu ya????????? :evil: :evil: :evil:
"hayatımdaki en iyi crossfire konseri" değil, " hayatımdaki en iyi konser"di. grup sahnede, seyirci sahne önünde devlestı resmen. "nightwolves"lar en öndeydi her zamanki gibi(ben de bi nightwolf'um ama henüz tiiii-şörtüm gelmedi :cry: :( ) nerdeyse tüm an?(m)?fi ayaktaydı. bülent grubun eksik oldugunu hissetirmedi bile. sahne, ışıklar, arada Kaan Abi'nin :D verdiği duman.... hepsi harikaydı. Davulcu Can "yine" müthişti. albümü bekliyorum, sabırsızlanıyorum............:!: :!: :!:
bu kadar...

ya odtu konseri gerçekten harikaydı..

zaten sahneyue cıkısından beliydi nası bişi olcagı direk dagıttılar herkesi..

en onde biz fanlar bir çoştuk ki anlatamam ama boynum hala geçmedi orası ayrı...

butun uyeler iyiydi ama afacan beyın yeri ayrı tabiii... ;)

Ya var ya kesinlikle tam hayal ettiğim, olmasını istediğim gibi bir konser oldu! ODTU'de az rastlanan bir metal konseri oldu! 8) ODTU'de insanlar bir bu konserin bi de 2 yıl önceki Knight Errant konserinin muhtesem oldugunu soyluyo... Ben Knight Errant konserinde de bulunmuştum size farkı söyliyim: Knight Errant'da bütün salonun şarkılara eşlik etti, Crossfire'da ise öndeki bir kaç sıra ölümüne kafa salladı! :metalhead :metalhead :metalhead Albüm çıktıktan sora bir ODTU konseri daha olursa, yani bütün salon eşlik ederse o zaman hayal bile edemeyeceğimiz gibi bir konser olur! :taptim :metal Ve büyük ihtimalle Nightwolves'un boyunları o zaman kopar!!! :metalhead :metalhead :mrgreen: :metalhead

gbanes374 demiş ki:
abi odtü rock senlıklerın'de izleyip de yorum yapmak isteyen yok mu ya????????? :evil: :evil: :evil:
"hayatımdaki en iyi crossfire konseri" değil, " hayatımdaki en iyi konser"di. grup sahnede, seyirci sahne önünde devlestı resmen. "nightwolves"lar en öndeydi her zamanki gibi(ben de bi nightwolf'um ama henüz tiiii-şörtüm gelmedi :cry: :( ) nerdeyse tüm an?(m)?fi ayaktaydı. bülent grubun eksik oldugunu hissetirmedi bile. sahne, ışıklar, arada Kaan Abi'nin :D verdiği duman.... hepsi harikaydı. Davulcu Can "yine" müthişti. albümü bekliyorum, sabırsızlanıyorum............:!: :!: :!:
bu kadar...

+11111111111111

Abi herseyiyle katiliyorum(tiiii-şört konusuna bile) :LOL: :LOL: izleri yeni geciyor tekrar eski hayatima donuyorum boynum duzeldi helal walla saolasin Crossfire : :taptim :taptim :taptim

İşte Crossfire, adamların bu yüzden hastasıyım. Ya daha ötesi yok bu piyasada o kadar!
Mükemmellerdi yani tek kelimeyle. Bülent bas-vokal süperdi. Sahnede duruşu değişmişti resmen. Zaten Kaya aşmış gitar işini. Kerem de kendini son sürat geliştiriyor. Can'a diyecek söz bulamıyorum. Ya adamlar grupça aşmışlar ve tajm anlamıyla grup olmuşlar.
Yeni parçaları Non Serviam dışında TestAmenT- DNR, Territory ve Phobia coverları da muhteşemdi tek kelimeyle.
Valla biz burada ne kadar anlatsak boş; gelip görmesi lazımdı herkesin. Kendilerini bu hazdan mahrum bıraktılar, ne diyeyim ben.

Kasım ayına kadar Crossfire konseri yok maalesef. Vokalist Bülent askerde. Ama Kasım ayında bomba gibi dönecekler ve albümleriyle ortalığı dağıtacaklar bundan da eminim.

CROSSFIRE rulllzzzzzz....

izmir de izledim gerçekten türkiye standartlarında çok ii bir grup hatta biraz aşmışlar..müzik bilgileri de çokk çokk ii...hep düşünüyorum ndn izmirde böle gruplar yok diye..bir in spite ımız var,kendini gösterebilen...konser sonunda nothwithstanding in solisti Murat la Sepultura dan War for Territory i brber sölediler bence günün en ii olayıydı..son olarakta davulcu baya ii..

arkadaşlar bu topici unutmıyalım lütfen... 8)

crossfire ın resmi sitesi test yayınıyla açılmış:

Crossfire

sitede hazır olan ve hazırlanmakta olan birçok bölüm var ve dizayn ı da fena değil...bakmanız önerilir...

Forumlara bugun eleman aramak icin kaydoldum bu threadi gorunce burda ne isi oldugunu merak ettim acıkcası 8)

Odtü deki konseri hakkında yorum yapayım salonun solundaydım ses sistemi dısında hersey güzeldi kayanın sesini hic duyamadım.

ben bu videoyu izledikten sonra daha bi merakla ve sabırsızlıkla bekler oldum albümü. bence gayet sağlam geliyolar... :metalhead :metalhead :metalhead
can beşli :arrow: :taptim :taptim

Geri