Crossfire

Catharsis demiş ki:
CelestialEra demiş ki:
Crossfire gönüllerimizin profesyoneli yaw bi kere :)

forumda durduğu yer bence çokta önemli değil. önemli olan Crossfire' ın bizim aklımızdaki ve düşüncemizdeki yeri....işte bence olay budur....

ayrıca Allah' ın dediği olur ne desek boş...

Haydin görüşürükkkk....

Valla Kemal bu laflardan sonra ne desek boş.Bitirmişin olayı.Bravo! :alkıs Hatta sana "en gaz ve en kas adam" ödülünü vermek istiyorum.Stajdan döndüğünüzde Rahvan Sötödyosundan alırsınız efenim ödülünüzü.Yanlız bu işlere Allahı peygamberi karıştırmayalım.Lütfen ama olmuyo böyle.
Bu arada Crossfire yeri göğü inletecek.Çok da fazla bişey söylemeye gerek yok.Ekim'de nasıl olsa herkez görecek :metal Allah sonumuzu hayır etsin!(Bak hep senin yüzünden Kemal bey görüyosun dimi?)

Valla Türkiye Metal camiasında dinleyicilerden gördüğü ilgiyi karşılayabilecek yegane 1-2 gruptan başlıcası CROSSFIRE...

Bu camiada berbat müzik yapan gruplar bile KANKALIK ilişkileri sayesinde bir yerlere gelip isimleri elle tutulur bir müzik yapıyormuş gibi anılıyor.

Tamam bizlerde CROSSFIRE KANKASIYIZ ama onlar yaptıkları tarzdaki KOMPİLE MÜZİKLERİ ile buna gerek duymadan mütevazi bir şekilde işlerini sürdürüyorlar.

Aylardır albüm kayıtlarına şahit oluyorum. Müziği sadece bir OLGUYA bağlı kalmadan, RİTM, VOKAL, DAVUL, GİTAR VİRTİÖZİTESİ, VOKAL PARTİSYONLARI gibi müziğin hemen her öğesini düşünerek HEAVY METAL SERTLİÐİNDEN ve DUYGUSAL YAPILARDAN ödün vermeden yapmaya çalışıyorlar. Türkiye'de HEAVY METAL müziğin bütün bu öğelerini karşılayarak yapabilen grup sayısı az.

Herkes bir yönüyle ön plana çıkmaya çalışıyor müziğin.

Kankalık yöntemli piyasa promosyonu, Sert Müzik yapma ve bunu yansıtma eğilimi, İçi doldurulamamış gitar virtiözitesi, Yabancı grup özentisi orjinli işler vs vs vs...

İnşallah güzel bir şeyler olacak CROSSFIRE adına yeni albümleri...

Hele albüm bir çıksın, konserler verilmeye başlansın o zaman tutamayacak kimse Crossfire'ı. (gazı verelim) ...
Wallpaperlar süper olmuş bu arada...

Official CROSSFIRE Fan Club NIGHTWOLVES'un internet sitesi açıldı...

http://nightwolves.crossfirenet.com

Sitemizde ayrıca herkese açık bir de forum bulunmaktadır. Üyelerin yazılarıyla aktif olarak katılabileceği bir de "İnteraktif" bölümü mevcuttur.

Çok sevindim hayırlı olsun. Umarım Nightwolves'un gelişimine büyük katkısı olur, dolaylı olarak da Crossfire'a... Çok iyi gidiyor bence Crossfire. Çok pis umutluyum onlardan Avrupa konusunda. Bugün burda bir başlık vardı "Avrupa'da niye grubumuz yok" gibi. Ben de hemen girdim CROSSFIRE var sakin olun. Görüceksiniz inleticekler dedim :D Umarım öyle de olucak :D

DamnationGame demiş ki:
Catharsis demiş ki:
CelestialEra demiş ki:
Crossfire gönüllerimizin profesyoneli yaw bi kere :)

forumda durduğu yer bence çokta önemli değil. önemli olan Crossfire' ın bizim aklımızdaki ve düşüncemizdeki yeri....işte bence olay budur....

ayrıca Allah' ın dediği olur ne desek boş...

Haydin görüşürükkkk....

Valla Kemal bu laflardan sonra ne desek boş.Bitirmişin olayı.Bravo! :alkıs Hatta sana "en gaz ve en kas adam" ödülünü vermek istiyorum.Stajdan döndüğünüzde Rahvan Sötödyosundan alırsınız efenim ödülünüzü.Yanlız bu işlere Allahı peygamberi karıştırmayalım.Lütfen ama olmuyo böyle.
Bu arada Crossfire yeri göğü inletecek.Çok da fazla bişey söylemeye gerek yok.Ekim'de nasıl olsa herkez görecek :metal Allah sonumuzu hayır etsin!(Bak hep senin yüzünden Kemal bey görüyosun dimi?)

Valla Türkiye Metal camiasında dinleyicilerden gördüğü ilgiyi karşılayabilecek yegane 1-2 gruptan başlıcası CROSSFIRE...

Bu camiada berbat müzik yapan gruplar bile KANKALIK ilişkileri sayesinde bir yerlere gelip isimleri elle tutulur bir müzik yapıyormuş gibi anılıyor.

Tamam bizlerde CROSSFIRE KANKASIYIZ ama onlar yaptıkları tarzdaki KOMPİLE MÜZİKLERİ ile buna gerek duymadan mütevazi bir şekilde işlerini sürdürüyorlar.

Aylardır albüm kayıtlarına şahit oluyorum. Müziği sadece bir OLGUYA bağlı kalmadan, RİTM, VOKAL, DAVUL, GİTAR VİRTİÖZİTESİ, VOKAL PARTİSYONLARI gibi müziğin hemen her öğesini düşünerek HEAVY METAL SERTLİÐİNDEN ve DUYGUSAL YAPILARDAN ödün vermeden yapmaya çalışıyorlar. Türkiye'de HEAVY METAL müziğin bütün bu öğelerini karşılayarak yapabilen grup sayısı az.

Herkes bir yönüyle ön plana çıkmaya çalışıyor müziğin.

Kankalık yöntemli piyasa promosyonu, Sert Müzik yapma ve bunu yansıtma eğilimi, İçi doldurulamamış gitar virtiözitesi, Yabancı grup özentisi orjinli işler vs vs vs...

İnşallah güzel bir şeyler olacak CROSSFIRE adına yeni albümleri...

Ben bu yazıyı görmemiştim, mükemmel yazmışsın ARDA... Bahsettiğin olgulara bütün olarak sahip olmayan grupların iyi yerlere gelmeleri dinleyicilerinin bu olguların bütünlüğünün farkında olmamasından kaynaklanıyor. Ama ne güzel sen bunun farkındasın ;) Bütün Crossfire tayfası farkındadır umarım... :D :metalhead NIGHTWOLVES RULEZ!!! :metalhead

Reggy demiş ki:
Chemosh demiş ki:
beyler hazırlanın su album dınletısınde fenalasanlar fılan olacak bence.hatta duyduğuma göre dısarda ambulans beklıcekmıs :LOL: ;) :roll:

valla bencede mantıklı..hatta hastaneye yakın bi yerde fln yapılsın aha..yada alıştıra alıştıra dinletsinler.. :D ;)

Bence direk dayasınlar, kafalar kopsun
BANG THE HEAD THAT DOES NOT BANG :metalhead

İşte yaa, Nightwolf tayfası yazmış, onlar dışında da ne de güzel yorumlar yazılmış. Bu kadar adam boşa konuşmuyor ya, çok az kaldı çok az...
Grup da bu kitlenin, övgülerin, beklentilerin hakkını elbette verecektir. Bekledik ama beklediğimize değecek bir albüm ile ödüllendirileceğiz.
Türkiye standartlarının çok üzerinde, yurt dışında da türdeşi THRASH grupları ile rahatça boy ölçüşebilecek bir albüm hazır.
Firma yazışmaları, görüşmeleri sürüyor...
En iyiye ulaşmak, her zaman daha fazla sabır ve özveri gerektirdiği için; "en iyi" adayı CROSSFIRE da bu doğrultuda hareket ediyor.

8 Mart 2004 günü ODTÜ'de müthiş bir kapanış yapan CROSSFIRE çok yakında tekrar sahnelerde...
Konser haberleri geldikçe buradan da duyurulacak tabii ki...
Şimdilik kesinleşen konserler :
:metalhead 21 KASIM 2004 - Pazar :metalhead İzmir - Ooze Bar :metalhead

Kasım Ayı içerisinde bir de Ankara konseri olacak ve grup müthiş kapanışın ardından kaldığı yerden devam edecek.
Küçük de bir not; yeni konserlerde kayıtları henüz tamamlanmış olan albümden yeni parçalara da yer verilecek. Kaçırılmaması gerektiğini düşünüyoruz.
Herkese konsere CROSSFIRE ve NIGHTWOLVES tişörtlerini giyerek gelsin...

banner.jpg

Geri