Crossfire

Crossfire 16 Nisan Perşembe günü 11. İstanbul rock festivalinde

11IRF.jpg

lan ben bunu neden konserden bi gün sonra öğrendim ya 15 gün hayattan soyutlandım çat itü rock fest oldu ne de olsa hastayım gidemiycem diye bakmadım kimlerim olduğuna 17nisan cuma günü öğrendim ki perşembe crossfire varmış.neyse en yakın zamanda bi konserinize gelcem

Bu başlığa yazıldığını görünce atladım hemen. Şöyle konserlerle ilgili birşeyler karalamıştım şuraya yazıyım.Sadece Crossfire için değil,konserin genel bir analizi haberiniz olsun.

Bende ordaydım,ama crossfire ve knight errant için gitmiştim sadece.Crossfire'ın erken çıkacağını zannediyordum onun için erken gitmiştim ama 11'de çıkacağını duyunca şok oldum. Myspace adreslerinde akşam 8 diye yazıyordu. Ama Crossfire için kaldım işte. 1 saat kalıp geri döndüm tabi o saatte otobüs bulamadım. Ama beşiktaş'ta oturanlar için çok iyi konser olabilir,ama benim gibi evi uzak olanlar biraz işkence olmuştur. Çünkü yol yaklaşık 1.5 sürüyor. Arabayı çeken siz miydiniz hellwaits ,bende diyordum ıslanmak varken arabanın içinde oturuyorlar .

Biz yağmurda acaip ıslandık yahu. Yağmur süperdi,bira almıştım su mu içtim bira mı belli değil çünkü bira su karışımı birşey oldu. Yağmur çok güzeldi. Bende önlerde takılıyordum zaten. Ama bundan önceki konserler bana göre çok saçmaydı. Metalkor grupları mı ne çıkmıştı bazıları aynen şöyle diyordu orda ama adam bağırsın yeter biz eğlenelim,böyle bir kitleye kalmışsak ne diyiyim bilmiyorum yani. İlginç ilginç insanlar gördüm gerçekten. Her neyse Knigh errant gayet çok güzeldi. Ama benim için hem zor hem eğlenceli bir gece oldu.

cemmmmmmmm.jpg

Bu fotoğrafta benden olsun.Çok makara bir adam.

Albüm çıktı mı? Çıkacak mı? Stranger yayınlanmış ve sayfada 2. şarkının yayınlanacağını belirten baya eski bir mesaj var. Başka bir şey göremedim. Eski dost Crossfire'dan yeni bir şeyler dinlemeyi kim istemez ki.

"Frozen Evolution" bu sene sonuna doğru raflarda yerini alacak. Albüm konusunda bekleyenleri epeydir yorduk, biz de yorulduk. Yine de değeceğini düşünüyoruz. Bu arada 14 ekimdeki heavy stage konseri öncesinde yine Ankara'da bir etkinlikte daha yer alacağımız kesinleşti. Onu da duyurmuş olayım. 1 eylül cumartesi günü 2012 perfomance hall adlı mekanda Tahrip, Intoxicated ve Vertigo ile beraber sezonu açıyoruz. Bu etkinliği facebook üzerinden takip etmek isteyenler ve daha ayrıntılı bilgi için: https://www.facebook.com/events/315905168505132/

Selamlar & konserlerde görüşmek üzere.

Konuyu hortlatıyorum, Crossfire'ın iptal olan konserinden ve "Frozen Evolution" albümünden çoğunuzun haberi vardır. Buna eminim çoğunuz üzüldünüz ama bir umut var hâlâ duyduğuma göre. Eğer doğru çıkarsa Nightwolves'u toplayalım derim! ;)
(DipNot: Albüm "Aggression Treaty" tadında olabilir.)

Geri