Firewire Pci Kartımın Driver Inı Bulamıyorum Çözümü Olan?

'Müzik Teknolojileri ve Kayıt Forumu' forumunda mutluGS tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. arkadaşlar an itibariyle elime geçen aten ic 1394 pci kartı taktım ancak ürünün driver ını bulamıyorum dolayısıyla fire girişi çalışmıyor ve m audio firewire serisi ses kartımı bilgisayarım görmüyor.Driver ı elinden bulunan ya da bulabileceğim bir yer bilen kısacası sorunumu çözmeme yardım edebilecek birisini hasretle bekliyorum.

  NOT : Bayağı araştırdım bulduğum siteler paso fake dolu normalde pc parçalarımın hepsinin driver ını internetten buluyorum ancak bu atenin kendi sitesinde yok ürünü aldığım arkadaşta işten hiç anlamıyor aldığı kasadan söküp verdi bana ondan da yardım alamıyorum
   
 2. Firewire kartı için driver aramanıza gerek yok. bilgisayarınızın default özellikerlinde zaten mevcut. Aynı sıkıntıyı bende daha önce yaşamıştım .Aygıt yöneticisinde firewire kartına sağ tıklayın. özellikler> Sürücü > Lagecy driver (öneki sürüci ) döneceksiniz/ yükleyeceksiniz.
   
  sizofren85 bunu beğendi.
 3. ustam çok teşekkür eserim umarım hallolur driver ararken pc yi çökerttimde virus kaçırıp =)
  format yiyor bitsin deneyeceğim firewire ı sonradan taktım yalnız umarım defaults da avardır yinede =)
   
  Mystery of Scarlett bunu beğendi.
 4. şu an driver ı halletim single factore e çok teşekkür ederim herşey güncel gözüküyor ancak m audio ses kartıyla ilgili sorun yaşıyorum burası silinebilir yeni başlık açacağım
   
 5. Başlığı silmeyin İlerde aynı dertten muzdarip kişilerin işine yarar.
   
 6. öyle düşünüp silmemiştim modlar kızabilir diye de emin olamıyordum iyi oldu söylediğiniz diğer konuma bakma şansınız var mıdır hocam ona da bir çözümünüz vardır belki :)
   
 7. Diğer konum dediğiniz nasıl bir sıkıntı ?
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş