Firewire Pci Kartımın Driver Inı Bulamıyorum Çözümü Olan?

arkadaşlar an itibariyle elime geçen aten ic 1394 pci kartı taktım ancak ürünün driver ını bulamıyorum dolayısıyla fire girişi çalışmıyor ve m audio firewire serisi ses kartımı bilgisayarım görmüyor.Driver ı elinden bulunan ya da bulabileceğim bir yer bilen kısacası sorunumu çözmeme yardım edebilecek birisini hasretle bekliyorum.

NOT : Bayağı araştırdım bulduğum siteler paso fake dolu normalde pc parçalarımın hepsinin driver ını internetten buluyorum ancak bu atenin kendi sitesinde yok ürünü aldığım arkadaşta işten hiç anlamıyor aldığı kasadan söküp verdi bana ondan da yardım alamıyorum

Firewire kartı için driver aramanıza gerek yok. bilgisayarınızın default özellikerlinde zaten mevcut. Aynı sıkıntıyı bende daha önce yaşamıştım .Aygıt yöneticisinde firewire kartına sağ tıklayın. özellikler> Sürücü > Lagecy driver (öneki sürüci ) döneceksiniz/ yükleyeceksiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ustam çok teşekkür eserim umarım hallolur driver ararken pc yi çökerttimde virus kaçırıp =)
format yiyor bitsin deneyeceğim firewire ı sonradan taktım yalnız umarım defaults da avardır yinede =)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
şu an driver ı halletim single factore e çok teşekkür ederim herşey güncel gözüküyor ancak m audio ses kartıyla ilgili sorun yaşıyorum burası silinebilir yeni başlık açacağım

Geri