İstanbul Elektro Gitar Dersi Blues & Rock & Hardrock

'Özel Ders İlanları' forumunda barisyilmaz3493 tarafından 19 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Merhaba arkadaşlar. Uzun yıllardır klasik gitar ve elektro gitar çalıyorum.. Blues-rock-funk tarzlarında çalmak isteyen elektro gitara yeni başlayan ya da orta seviyede çalan arkadaşlara ders vermeye hazırım. Dersleri kendi evimde yapacağım ya da duruma göre evlere de gelebilirim. İstanbul-Bahçelievler'de oturuyorum. Elimde iki adet elektrogitarım ve iki adet amfim var. Benim evime derse gelen arkadaşların ekipman getirmesine gerek yoktur. Önce nota bilgisi(isteğe göre), tab okuma , solo ,ritim ,gamlar, akorlar(maj,min,5th,7th vs.) doğaçlama(blues-rock-funk), her türlü konuda yardımcı olurum. 23 yaşındayım.Halen Yıldız Teknik Üniversitesinde öğrenimime devam etmekteyim.

  Tarz olarak birkaç isim örnek vereyim eğer bu tarzlarda çalmak istiyorsanız tam adamını buldunuz :) Jimi Hendrix, SRV , ChuckBerry, Angus Young, BBKing, Yavuz Çetin, Joe Bonamassa vb :) umarım fikir vermiştir :)

  Ders saatlerini birebir ayarlarız.Ayrıca ders saatleri dışında da ben uygun olduğumda istediğiniz zaman kafanıza takılanları veya genel olarak gitar hakkında sorular sorabilirsiniz.

  Dersler haftalık 1-1,5 saat arası ve özel ders şeklinde olacak.
  Fiyat: 40TL (ders başı) 160TL(aylık) Fiyat piyasaya göre çok uygun ve son fiyattır.

  Aşağıdaki youtube linklerinde kayıtlarım var dinler fikir edinirsiniz diye düşünüyorum. Aynı zamanda instagramda da paylaşımlar yapıyorum beni ordan da takip edebilirsiniz.


  Barış Yılmaz
  GSM: 0544 668 48 49
  e-posta= [email protected]
  instagram= b4risyilmaz
  Barış Yılmaz (@b4risyilmaz) • Instagram photos and videos
   

Bu Sayfayı Paylaş