Satılık Marshall Haze 40 Combo

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda seroberto tarafından 20 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İzmir
    Fiyat:
    1400 TL
    Takasa:
    açık
    Marshall Haze 40C

Sahneden sahneye taşırken eziyete gelip, lambalı amfiden de yoksun bırakmayan bir alet. Sert tonlar beklemeyin. Üstünde 3 ayrı efekt var ve tamamen devreden çıkarabiliyorsunuz. Ben clean kanal üzerinden kendi pedal set up ımla dilediğim şebermeyi yaptım. Kendim bakımlarını yaptım, lambalar % 90 performansta uzun süre gider. Ses örneği de ilgilenen arkadaşa gönderilir zevkle. Netten özelliklerine bakabilirsiniz hatta gitarteknikleri.com demosunu yapmış. Takas olarak daha düşük watt amfi(head ve kabin), pod hd500x düşünebilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-muzik-muzik-aletleri-marshall-haze-40c-274682892/detay

Ekli dosyalar:

Son düzenleme: 23 Haziran 2016
    2013 ve Onur Yahya Öner bunu beğendi.
  2. Aslında bildiğim duyduğum kadarıyla marshallın en sert amfilerinden biri. Yani Marshall gaini gayet var. E tabi bi mesa bi peavey distortionu gelmez zaten :) (olumlu yorum yaptım)

Hayırlı satışlar dilerim.

3. Teşekkürler yorum için , jcm 2000 dsl 100 head kullandım 2 sene sahnede, geçen 20 yılda mg lerden yine jcm , jvm hatta hibrit modeller türevi birçok modelini kullandım,çaldım , bu haze ne üzer ne güldürür grubunda ama gerçekten beklenen klasik marshall gaini yok tuhaf valla, kayıt atmaya çalışayım yakında