Refreshment(Death Metal,Metal Core)-Ankara

eyw. saolasın naplalm öle oldu.bu işte sansın olduuna inanmıyorum davulcu 3 günlük bir calışmayla ''ilk'' konserine çktı ona haksızlık etmek istemem gercektende 2 aylık bir davulcu olmasına rağmen bayaa yetenekli....bu sefer karsınıza harbi bi şekilde çıkmak için çalışmlara basladıkk...
__________________________________R E F R E S H M E N T__________________________________

Selam arkadaşlar.Konserinize gelemedim yorum yapamicam o yüzden.Umarım ara verdiğiniz süre iyi geçer.Çok daha iyi bi şekilde geleceğinize inanıyorum.Kolay gelsin arkadaşlar.Görüşmek üzere...

başarılar beyler umarım iyi yerlerde görürüz sizleri kuzenim olan davulcunuz baybars a da ayrı başarılar tek konserdeki aksaklıklara takılmayın olur öyle şeyler ne de olsa her grup hata yapar sahne affetmeyen bir yerdir fakat şunları hatırlatayım sizlere

Show Must Go On!
Practice Makes Perfect!

Bencede adınızı değiştirmeniz daha iyi olur refreshmenttan daha güzel adlar bulabilirsiniz yani iyi değil size yakışıcak daha güzel adlar var saygılar...

Bence bu isim gayet iyi (refreshment) bu grubun ismi kurulurken böyle koyuldu(tabi doğukan sayesinde refshement olarak bilindi:D) böylede dewam edecektir yorumun için teşekkkürler ama biz refreshmentin bize yakışdıını yada yakışmadıını düşünmüyoruz...

piyasadaki tek amon amarth çalan grup ne diyim ah bide with doen on our side albümüden ekleseler tam süper olcak yokmu la with oden on our side dan en baba albüm bu albüm kesinlikle bekliorm :D

grubun ufak isim kargaşası dışında geri kalan şeyleri iyi.Impulse olarak seviyoruz;)elemanlarıyla ayrıca özel bi bağımız var.kendilerine başarılar diliyoruz...

Bizde Refreshment olarak Impulse u seviyoruz Özer ciim. Bu arada yazın bizde şu besteleri tam anlamıyla halledersek ki halletcez bizim demomuzuda dinlersiniz inşallah artık.

Geri