Refreshment(Death Metal,Metal Core)-Ankara

su asla untlmamalıdr iş başka arkdaslk başka....bazıları işle arkadaşlığı birbirne karıştırp sağa sola saldırıyo we gerçektn bu da bnm beklemedğim insanlar...zten bu gruba kimn destk çıktığı açıkca ortada....teşekkrler vısıual sılınce!...haa bu arada Mert özllkle sana abi..

Metallica_112 demiş ki:
su asla untlmamalıdr iş başka arkdaslk başka....bazıları işle arkadaşlığı birbirne karıştırp sağa sola saldırıyo we gerçektn bu da bnm beklemedğim insanlar...zten bu gruba kimn destk çıktığı açıkca ortada....teşekkrler vısıual sılınce!...haa bu arada Mert özllkle sana abi..

su grubun ismini dogru yazmadıgınız surece hicbirinizin tesekkurunu visual silence vokali olarak ben kabul etmicem :D

hadi hadi beyler bozmayın kafanızı falan tamam mı?
siz zaten size destek verenlerin kimler olduğunu biliyosunuz daha doğrusu biliosanız sorun yok tamam mı....
herşey cok ii beyler yola böyle devam arakdaşlar...siz birbirinizden kopmadığınız sürece herşey süper bu arada sonunda grup tamamlandı hadi bakalım herşey güzel geçicek...

arkadaşlar en son konserde bildiğiniz gibi bizim isteğimiz dışında bi ses sistemi faciası oldu hepinizden binlercekez özür diler hatamızı kabul ettiğimizi belirtmek isteriz anlayışınız için teşekkürler

arkadaşlar bana ve grubuma yazdığınız yorumlardan dolayı çok çok teşekkür ederim.sizi seviyorum başarılı bi grup olduğunuzu herkes biliyo önemli olan sizi baltalamak isteyen laflara ve polemiklere aldırış etmemeniz.sizi sevitorum

MERT

size yorum yazma fırsatını yeni buldum kusura bakmayın arkadaşlar bence süperdi ekin sahnesindeki performansınız zaten benim o konsere gelme sebebim 2 gruptu biri siz biride visual silence umarım 21 nisandaki konserinizede gelicem kolay gelsin aynen devam:)

eee konser güzel geçti yaş problemi yüzünden bizi içeriye almamaları dışında tabi :D Sahneye Enkaz çıktığı sırada konseri polis bastı 18 yaşından küçükler dışarıya alındı tabi bizim grupta 18 altı olduğu için sadece yeni gitaristimiz Aydoğan dışında haliyle sahneye çıkamadık garip bi durumdu bu arada Cihan bizim emre biraz garip kişi isimlerini yazarken bile kısaltma yapıyo (Aydoğan-Aydoan) mevzusu :D alışmış işte:D Bide REFRESHMENT 12 sinde tekrar Ekin Sahnesinde çıkacaktır. Doğukan ses sistemi ve tone master iyi olcak dedi ama hadi hayırlısı bekleriz...

darkhappens demiş ki:
biraz geçti ama olsun bazı insanlar ''herkes hakkettiini bulur''demiş..
evet herkes hakkettiini bulur mesela ses sistemi kötü olmasına raaamen konserden sonra iiydi abi bu ses sistemi ile süperdi denmiş bir grup olmak var birde alternatif yaptıı halde iyi bir ses sistemi olan sahneye çıkıp oradan yuhlanarak indirilmek ve bir daha ki konserde hayııııııııııırrrrrr sesleri duymamak için çıkmamak var bence bazen laflarınızı sokmaya çalışırken kendi halinizide düşünün beyler...
zamanında sizde D.D.G. organizasyonla iş yaptınız memnun oldunuz yada olmadınız farketmez balık hafızalı olup yaptıklarınızı unutmayın...
dediğim gibi ses sistemi kötü olabilir bütçe yetmemiş olabilir ama yinede grup hakkında konuşulanlar gayet ii ses sistemi ii olabilir ama sahnede yuhlanan bu grupda deil unutmayın..daha fazla tatsızlığa tahammül edemiicem ii geceler :kustum

:D:D:D yuhlanmak?_??_ sanirim laf sokm aya çaliştiin grup biziz.. ama grubun tüm tarihçesini araştir ben yuhlandiiimizi ayni zamanda yuhlanmamak için sahneye çikmadiimizi hatirlamiorum hatirlayan warsa gelsin !!! bukadarda saçmalanmaz MERT madem millette uydurmasyon şeyler anlation bununda bi sınırı wardir bu kadar da sallanmaz.... ayip!!

infradark_lead_guitarss demiş ki:
darkhappens demiş ki:
biraz geçti ama olsun bazı insanlar ''herkes hakkettiini bulur''demiş..
evet herkes hakkettiini bulur mesela ses sistemi kötü olmasına raaamen konserden sonra iiydi abi bu ses sistemi ile süperdi denmiş bir grup olmak var birde alternatif yaptıı halde iyi bir ses sistemi olan sahneye çıkıp oradan yuhlanarak indirilmek ve bir daha ki konserde hayııııııııııırrrrrr sesleri duymamak için çıkmamak var bence bazen laflarınızı sokmaya çalışırken kendi halinizide düşünün beyler...
zamanında sizde D.D.G. organizasyonla iş yaptınız memnun oldunuz yada olmadınız farketmez balık hafızalı olup yaptıklarınızı unutmayın...
dediğim gibi ses sistemi kötü olabilir bütçe yetmemiş olabilir ama yinede grup hakkında konuşulanlar gayet ii ses sistemi ii olabilir ama sahnede yuhlanan bu grupda deil unutmayın..daha fazla tatsızlığa tahammül edemiicem ii geceler :kustum

:D:D:D yuhlanmak?_??_ sanirim laf sokm aya çaliştiin grup biziz.. ama grubun tüm tarihçesini araştir ben yuhlandiiimizi ayni zamanda yuhlanmamak için sahneye çikmadiimizi hatirlamiorum hatirlayan warsa gelsin !!! bukadarda saçmalanmaz MERT madem millette uydurmasyon şeyler anlation bununda bi sınırı wardir bu kadar da sallanmaz.... ayip!!

Agzından Cıkanı kulagın duysun kardeş!!!Haddini bil lafı kime soyledigine ve nasıl soyledigine dikkat et ok?bi sorunun varsa ararsın gelirsin yada geliriz konusursun burdan atıp tutmayın

Metallica_112 demiş ki:

Beyler sizin bu yaptığınızın adı tam anlamıyla nankörlük. kusura bakmayın ama hatırlayın bakalım bateristiniz yokken kim çıktı sizin konserlerinize yada gitaristiniz eksikten kim çıktı bi düşünün bi hatırlayın bakalım ondan sonra burda kimin destek çıktığı ortada diye konuşun. Ki arkadaşlık ile işi birbirine karıştırma demişsiniz bir kişi bize iş alanında kazık attıysa onu besleyen eli ısırdıysa kimse kusura bakmasın ama arkadaşlıkta biter NANKÖRLÜÐÜN başladığı yerde ama iyi olan tek şey şu oldu HERKES yolun başında rengini belli etti. Bizde bildik kimler yanımızda kimler deil. Dost diye güvendiklerimizin bize bir kere bile dayanak olmadıklarını gördük. Ve şuda yanlış anlaşılmasın bunu burda belirtme sebebim kafanıza kakmak deil yanlızca dün arkanızdan iş çevirenlerle bugün dostluk içinde olmanız dengesizliğinizin en temel kanıtı olmuştur.Bu yüzden bugün infradark olarak ref. ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız..!

Geri