Magick

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda LiaR tarafından 21 Şubat 2004 tarihinde açılan konu

1. LiaR

LiaR

28
    0
    300
    İzmirdeki Konser Muhteşemidi.

2. bizim ilk konserimizde magick.le birlikte çıkmıştık hötal şenliğinde,herifler süperler ben baya beyenirim bestelerini falan da..izmirdeki herkese tavsiye ederim

3. LiaR

LiaR

28
    0
    300
    Zaten Sabırsızlıkla Bekliyorum :)

4. valla süperdirler..şahsen de çok iyidirler..gidiniz.. dinleyiniz..zira grup üyelerinden siteye kayıtlı olan da var zannımca..yani şahsi bir ısınma turu yaratabilirsin bile..

5. dayy

dayy

6
    0
    300
    Magick .... Gerçekten severek dinlediğim bir grup Odtü' nün demirbaşı olmuş bir grup .Albümleri de gerçekten kaliteliydi.İzmir de olsam kesinlikle giderdim dinlemeye.Hele bir solistleri var ki sormayın sadece dinleyin....

6. cucu

cucu

86
    0
    600
    magick severiz, sayarız... davulcularını herkes bana benzetiyor (abi seni rock markette izledim diyolar, hiç çıkmadım şahsen. meğer magick izliyorlarmış).

savatage çalsınlar, gözlerinden öpeyim :)

7. Magick hem elemanları hemde müziğiyle çok başarılı bir grup özellikle Mehmet(vokal) Muratcan(davul)Mustafa (bas) çok sevdiğim iyi arkadaşlarım gidin dinleyin sizde çok beğenirsiniz.
    Aynı zamanda Muratcan bizim grubunda davulcusudur dıgıdıgıdıgı motor gibi twin gider :)

8. LiaR

LiaR

28
    0
    300
    Şahsen Gidicem Gittikten Sonra Elamanlar Anlatrm Yanlz Arkadaş Görüşmüş Vokal Rahatsızmış İyi Bir Performans Göstermiyebilirmiş.. Neyse Canım Görücez..

9. valla ben de demosu var ve cok hoslanarak dınlıorum. yannızca gıtar soundu bıraz gücsüz. parcalar gayet guzel... demoyu bıyerden bul al derim. bu kadar!! :)

10. ya bence de demo muhtesem bastan sona. yeni parcalar daha da iyi, patlama yapacaklar album olursa

11. Geçen pazar Ooze Bardaki festivalin en iyisiydi Magick.Özellikle Fear of the Dark'la iyi hırpaladılar İzmir seyircisini :metalhead

12. Magick gelse nolur gelmese nolur ..berbat..

13. LiaR

LiaR

28
    0
    300
    geldi ve muhteşemdi eğer magick dinlemez isen çok iyi bir vokalı dinlememiş olursun

14. LiaR

LiaR

28
    0
    300
    yaa arkadaşlar bu arada magick grubunun bir elaman sitemize üyemiş foruma bi gelsede biraz bilgi alsak ne dersiniz?

15. ben dinledim iyi çalıyolar yaşlar da kemale ermiş olsun o kadar vokale gelince alelade heavy metal vokali müzik de 70 model ...Nasıl gelecekler nasıl patlayacaklar heavy metalle patlayan grubun sesini kaç metrekarelik alanda kaç kişi duyar merakla bekliyoruz...

16. Hehe OzElaziz 2004 yılında ancak "progressive" yapan bi grup patlayabilir diil mi? Mesela "Dream Theater" falan? Zaten onun adı da progressive "METAL" değil! Abi çok komiksin :D :taptim bence ben de senin yeni bombalarını merakla bekliyorum...(sen şimdi ben metal demedim "heavy metal" dedim dersin ama birincisi Magick thrash metal yapıyo ikincisi butun metal turleri "heavy metal" adıyla da anılır)

17. Bence Magick thrash değil abi.

18. Sava güzel tespit
    Sana da aferin Dave güzel söylemişsin bravo heavy metal derken nu metal dışındaki bütün metal türlerini kastetmiştim zaten. Patlamadan kastım da Duman , Kurban, Athena gibi grupların ulaştığı başarıdır. Bu anlamda Heavy Metal grupları underground kalmaya mahkumdur ( aklıma pentagram dışında bir istisna gelmiyor onunda ne kadar yer üstünde olduğu tartışılır). Türkiyenin ve Dünyanın gerçeği bu. Yapacak bir şey de yok, zevkler değişiyor. Nasıl 30 sene önce zevkler heavy metal yönünde değişmeye başladıysa simdi bu müzikten uzaklaşılıyor.. bunu önce kabul edelim
    Bir de Müziğin ne olduğunu biraz daha derinlemesine anlayana, öğrenene kadar mümkünse polemiğe girmeyelim muhattap olmayalım, yaşın ilerledikçe hepsi olacak emin ol. Gayet samimiyim

not: Bu mesaja yazacağın cevapları ciddiye almıyorum istediğini yaz, çal, dinle. kal sağlıcakla

19. Bence Pentagram'dan sonra yurtdışına açılabilme potansiyeline sahip grup şu anda Blaster var Türkiye'de bir de.

20. samih

samih

4
    0
    300
    demosu hala elinizde yoksa mutlaka alın, bidolu para verip aldıımız yabancı grupların çoğundan çok daha iyi..

=)

Bu Sayfayı Paylaş