Magick

bizim ilk konserimizde magick.le birlikte çıkmıştık hötal şenliğinde,herifler süperler ben baya beyenirim bestelerini falan da..izmirdeki herkese tavsiye ederim

valla süperdirler..şahsen de çok iyidirler..gidiniz.. dinleyiniz..zira grup üyelerinden siteye kayıtlı olan da var zannımca..yani şahsi bir ısınma turu yaratabilirsin bile..

Magick .... Gerçekten severek dinlediğim bir grup Odtü' nün demirbaşı olmuş bir grup .Albümleri de gerçekten kaliteliydi.İzmir de olsam kesinlikle giderdim dinlemeye.Hele bir solistleri var ki sormayın sadece dinleyin....

magick severiz, sayarız... davulcularını herkes bana benzetiyor (abi seni rock markette izledim diyolar, hiç çıkmadım şahsen. meğer magick izliyorlarmış).

savatage çalsınlar, gözlerinden öpeyim :)

Magick hem elemanları hemde müziğiyle çok başarılı bir grup özellikle Mehmet(vokal) Muratcan(davul)Mustafa (bas) çok sevdiğim iyi arkadaşlarım gidin dinleyin sizde çok beğenirsiniz.
Aynı zamanda Muratcan bizim grubunda davulcusudur dıgıdıgıdıgı motor gibi twin gider :)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Şahsen Gidicem Gittikten Sonra Elamanlar Anlatrm Yanlz Arkadaş Görüşmüş Vokal Rahatsızmış İyi Bir Performans Göstermiyebilirmiş.. Neyse Canım Görücez..

valla ben de demosu var ve cok hoslanarak dınlıorum. yannızca gıtar soundu bıraz gücsüz. parcalar gayet guzel... demoyu bıyerden bul al derim. bu kadar!! :)

ben dinledim iyi çalıyolar yaşlar da kemale ermiş olsun o kadar vokale gelince alelade heavy metal vokali müzik de 70 model ...Nasıl gelecekler nasıl patlayacaklar heavy metalle patlayan grubun sesini kaç metrekarelik alanda kaç kişi duyar merakla bekliyoruz...

Hehe OzElaziz 2004 yılında ancak "progressive" yapan bi grup patlayabilir diil mi? Mesela "Dream Theater" falan? Zaten onun adı da progressive "METAL" değil! Abi çok komiksin :D :taptim bence ben de senin yeni bombalarını merakla bekliyorum...(sen şimdi ben metal demedim "heavy metal" dedim dersin ama birincisi Magick thrash metal yapıyo ikincisi butun metal turleri "heavy metal" adıyla da anılır)

DaveMustaine_64 demiş ki:
Hehe OzElaziz 2004 yılında ancak "progressive" yapan bi grup patlayabilir diil mi? Mesela "Dream Theater" falan? Zaten onun adı da progressive "METAL" değil! Abi çok komiksin :D :taptim bence ben de senin yeni bombalarını merakla bekliyorum...(sen şimdi ben metal demedim "heavy metal" dedim dersin ama birincisi Magick thrash metal yapıyo ikincisi butun metal turleri "heavy metal" adıyla da anılır)

Sava güzel tespit
Sana da aferin Dave güzel söylemişsin bravo heavy metal derken nu metal dışındaki bütün metal türlerini kastetmiştim zaten. Patlamadan kastım da Duman , Kurban, Athena gibi grupların ulaştığı başarıdır. Bu anlamda Heavy Metal grupları underground kalmaya mahkumdur ( aklıma pentagram dışında bir istisna gelmiyor onunda ne kadar yer üstünde olduğu tartışılır). Türkiyenin ve Dünyanın gerçeği bu. Yapacak bir şey de yok, zevkler değişiyor. Nasıl 30 sene önce zevkler heavy metal yönünde değişmeye başladıysa simdi bu müzikten uzaklaşılıyor.. bunu önce kabul edelim
Bir de Müziğin ne olduğunu biraz daha derinlemesine anlayana, öğrenene kadar mümkünse polemiğe girmeyelim muhattap olmayalım, yaşın ilerledikçe hepsi olacak emin ol. Gayet samimiyim

not: Bu mesaja yazacağın cevapları ciddiye almıyorum istediğini yaz, çal, dinle. kal sağlıcakla

demosu hala elinizde yoksa mutlaka alın, bidolu para verip aldıımız yabancı grupların çoğundan çok daha iyi..

=)

Geri