Magick

dün bizizin önünden geçerken içim gitti walla içeri girmemek için zor tuttum kendimi ama işte elde olmayan sebepler, dersler vs ama önümde çok güzel bi şenlik haftası var :twisted: önceki günlerde ısınıp ctesi önce tushe ardından sizinle sınırları zorlıcaz gibi duruyo :zipla :kaydim :twisted:

Infinity_minus_one demiş ki:
Valla o gün bi takım sınırların zorlanacağı kesin.... ama bu zorlamanın acısı ne zaman nasıl çıkar bilmiyorum... heh heh :D 8O ;) sonum(uz) hayırlı olur umarım ;)

:zombi plop!

sahne önünden mi olur sahne kenarından mı olur ;) bilmiyorum ama gün boyunca elden geldiğince doping etkisi yaratır ayakta tutarız seni muratcan :twisted:

Hacettepe universitesi rock senliinde olanlardan dolayı magick grubundan özur diliyorum ,olmaması gereken olaylardı bizim de hatamız vardı belki guvenlik eksiklii falan ama belirtmek istediim ve bence cok yannıs olan bikac sey war....

Öncelikle magick bundan sonra hacettepedeki hic bir organizasyonda yer almıyacaktır demek cok sacma ... orda icip icip gelmis ve olay cıkarmıs daha sonra oraya gorevli olarak ayırmaya gelen ben ve arkadaslarıma saldıran bi kac kendini bilmez herifin yaptıını tum hacettepeye mal etmek magicke yakısmaz.. cok yanlıs secilmis sözler ve cok yanlıs bir davranıs sekli...

İkinci olarak guvenlik konusunda arkadaslar nası dusunuolar bilmiyorum ama guvenlik koysak yok icki içemioz yok bu kadar guvenlie ne gerek war gibi serzenisler olcaktı simdi burda eminim buna siz de emin olun...
guvenlik koymuyosun biz guvenligi de hallederiz diosun icmeyi bilmeyen 3-5 salak kavga cıkartıyo sora hurock guvenlik koymadı... soruyorum aranızda kac kisi orda basınızda dikilen iceri girerken cantanızı arayan icki içmenize sorun cıkaran guvenlikle orda senlik yapmak ister ... biz dusundukki universite ogrencisi guvenlik gorevlileri oartada olmadan da gayet seviyeli eglenebilir .... .... eglendi de 3-5 kendinibilmezin yaptıgı sacmalık dısında.... yani illa insanları akıllı uslu orda tutmak icin baslarına korkucakları bi guc mu dikmeliyiz??? jandarma ya da guvenlik esliinde konserden hoslanıyosanız bundan sora ole yaparız merak etmein emin olun ole daha lkolay olur bizim icin...

Son olarak magicke bundan sonra basarılar yine de yapılanlar olmaması gereken seylerdi ama 'hacettepede bir daha organizasyonlara katılmayacagız' acıklaması da en az bu olay kadar olmaması gereken sacma bir seydi...

1.rock senlii icin ter doken, emek weren tum arkadaslarıma tesekkur ediyorum...

saygılar ,sevgiler:)...

sevgili Black_Rose_Immortal arkadaşım...magick grubunu sadece izleyip takdir eden bir kişi olmaktan başka grupla hiçbir alakam yoktur onu belirteyim öncelikle...ben şöyle birşey sormak istiyorum : senin magick gibi kaliteli güzel ve bir yerlerde çalarak isim duyurma kaygısını yıllar once geride bırakmış bir grubun olsaydı ve senin grubuna böyle bir saldırı gerçekleşseydi napardın demek istedim sadece...saygılar...

Magick grubunun kalitesine veya yapılan saldırının yannıslıgına hicbir lafım yok,ayrıca organizasyonda da aksaklık ve bozukluklar olmustur bunların hepsini kabul ediyorum ozrumu de diledim... Ben sadece magick grubundan beklemediim bir tepki aldıım icin uzgunum... magick gibi senin tabirinle 'kaliteli güzel ve bir yerlerde çalarak isim duyurma kaygısını yıllar once geride bırakmış bir grup'un birkac kendinibilmezin cıkardıgı olayı hacettepeye mal etmesi yanlıstır diyorum..

umarım bundan sonra ne bizim ne magickin basına boyle olaylar gelmez... bu olay bu baslık altında fazla uzamamalı

magick'e basarılar.....

Saygılar...

hacettepe rock şenliğinde bende vardım ve eren kömürlü band olarak magick ile ilk defa aynı sahnedeydik,ikinci defa da 3 gün sonra biziz de aynı sahneyi paylaştık..keşke her 3 günde bi magick ile aynı sahneyi paylaşsak...çok başarılı bulduğum magick'i burdan coşkuyla selamlıyorum başarılarının devamını dilerim..ayrıca mehmet abinin sesinden de çok etkilendiğimi belirtmek isterim...(eren kömürlü)

Merhabalar

Öncelikle olaya seviyeli bir şekilde yaklaştığın için teşekkürler.

Ortada bir yanlış anlama var, öncelikle bunu açıklığa kavuşturayım. Magick'in kararı ne Hacettepe Üniversitesi'ne, ne de HUROCK'a bir tepkidir. Bu olayın gerçekten de HUROCK veya H.Ü.'ya maledilmesi saçma olur (özellikle de magick'te H.Ü. öğrencisi olduğu düşünülürse).

Arkadaşımın açıkladığı gibi, içki meselesi yüzünden alanda güvenlik görevlisi bulundurmama kararı verilmiştir. ODTÜ'de bir çok şenlik organizasyonunda bulunduğum için, orda bıt bıt yapan bir güvenliğin ne kadar can sıkıcı olduğunu biliyorum. Ama sonuçta, orada efendi gibi içen, eğlenen, konserini dinleyen bir sürü insan varken, olay çıkarmak isteyen bir kişinin olması, istenmeyen olayın çıkması için yeterlidir. Bizim kararımızdan kesinlikle "biz süperiz, Hacettepe kötüdür, bize muhtaçtır" şeklinde bi sonuç çıkarılmasın. Şenlik havasının korunması açısından güvenlik olmaması kararına saygı duyuyorum, ama ortada hasar gören gitar var, allahtan daha kötüsü olmadı.

Arkadaşlar, çok bişey istemiyoruz aslında. Sadece sahnedeyken kafamıza bişey atılmasını istemiyoruz, güvenliğimizin sağlanmasını istiyoruz. Kararımız bunun içindir. Lütfen ayağa kalkmayın bu yüzden.

Hacettepe Universite'sinde şenlik organizasyonunda çalışan tüm arkadaşlara teşekkürler. Eminim gelecek şenliklerde çok başarılı organizasyonlara imza atacaksınız.

Black_Rose_Immortal,

Levent güzel bir şekilde açıklamış. Çok kısa tutucam, dediğim gibi bu konuda çok konuşacak bir şey yok, ama üstünüze alınmanızı istemem. Kararımız Hacettepe Rock Topluluğu'na bir tepki ya da suçlama değil. Sizler elinizden geldiğince çabaladınız, ter döktünüz ve bir organizasyon yaptınız. Biz de bu organizasyonun bir parçası olmaktan çok memnunuz. Memnun olmadığımız kısım sonuç. Ama sakın bu sonucun sorumluluğuınu size attığımızı düşünmeyin. Bunun sorumlusu olayları çıkaranlar. Sizden kalkıp kendinizi siper edip bizi korumanızı elbette beklemiyoruz. Ancak H.Ü. güvenliğinin de olaylar karşısındaki tutumu "gençler eğlensin" şeklinde olunca biz kendi can ve mal güvenliğimizi düşünmek zorundayız demek ki dedik ve böyle bir karar aldık. Bu karar, ilk yazımda belirttiğim gibi, "Magick olarak bir süre Hacettepe Üniversitesi organizasyonlarında yer almamak"tır. Bir daha asla gelmeyiz çalmayız gibi bişey yok yani.

Umarım yanlış anlamaları düzeltmişizdir. Sizlere bir kızgınlığımız/kırgınlığımız yok yani. Bize organizasyonda sahne verdiğiniz ve güleryüzlülüğünüz için teşekkür ederiz.

İlginiz icin cok tesekkurler....Yesil Vadide yasanan olaylar icin ben de Magick grubundan tekrar özür diliyorum ve yanlıs anlasılmaların düzelmesi cok ii oldu ,saolun...

Artık Magick forumunda bu konunun fazla uzaması taraftarı deilim sacma olur o yuzden bu tartısamayı burda kapatma taraftarıyım fakat bir seyden daha bahsetmek istiyorum... Kavga basladıktan sonra vadiye gelen guvenlige dikkat ettiniz mi? Adamlar bizi durdu izledi!!!! Yani mudahale etmeyi bırak adamlar yanında kavga edio ben ayırmaya calısıyorum adam sadece izliyo sırıtıyo kavga ayrılınca gelmis bana kimler kavga etti goturelm diyor???!!!! Hacettepeliler bilsin cok ilginç bi guvenligimiz war....

Magick grubunun basarılarının devam etmesi dilegiyele...Umarım sizi tekrar hacettepede cok daha iyi bir konserde gorme imkanımız olur...

Son dönemde hiçbir forumda bu kadar düzeyli bir fikir alışverişi/iletişim görmemiştim :)

Resmen mutlu oldum, Magick grubunu da black_rose_immortal arkadaşımızı da tavrından dolayı tebrik ediyorum :)

Bahar şenliği konserinizi sabırsızlıkla bekliyorum, umarım bu sefer teknik bir sıkıntı olmadan süper bir konser geçiririz(siniz), ilk defa Odtü'de açık havada Magick izlicem, ayrıca katılımın da çok fazla olmasını bekliyorum. Şimdiden başarılar :metalhead

Umarım bu sene bi aksilik çıkmaz da Panayır konserini bitiriririz!

Dementia & Magick & Soulitary - 14 Mayıs Cumartesi günü - ODTÜ Panayır alanı - 15:00

Bugün ODTÜ'de dinlemeye gelen ve aynı sahneyi paylaştığımız herkese çok teşekkürler. Bizim için çok eğlenceli bir konser oldu. Sonraki konserlerde tekrar görüşmek dileğiyle

...yine muhteşemdi , cok iyi bir performans sergilediler,...basçı arkadaşa diyecek lafım yok çok çılgın çaldı kendisi eline sağlık :) Diğer elemanların performansınıda unutmamak lazım..süper bi grup dinlemekten ailecek zevk alıyoruz diğeer konseride merakla bekliyoruz...
Başarılar....

her zaman her yerde en büyük Magick.
hazırlığa ilk geldiğimde yurttan bir arkadaş direk bi grup var çok seveceksin diyerek beni Magick konserine götürmüştü.
o gün taptım, hala tapıyorum.
Magick is a legend...:)
süpersiniz işte daha ne diyim:)

Geri