Bias Fx Açılmıyor

'Elektro Gitarlar' forumunda Lemmyisgod tarafından 24 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

1. merhaba arkadaşlar bugün bias fx indirdim(yani orjinal değiş)2 kurulum ve dll dosyları filan vardı.Kurdum ancak launcher filan yok pc ye format atmadan önce launcher den giriyordum.
    Ne yapmam gerekiyor?

2. Kurarken Standalone'a tıkladınız mı ?

3. Merhabalar. "Orjinal kullanın" klişesine girmeyeceğim ama orjinal olmayanında hep sorun çıkıyordu bende tam kaliteli kullanamadım hiç. Daw programı ile birlikte vst şeklinde açmayı denediniz mi dllyi kullanarak.

4. standalone yazısı yok basit bi kurulum

5. daw kullanmadım kontakt 5 olur mu?

6. Exe dosyası yok.Kurulum da plugins pack diyor.Ek paket filan mı acaba yani bias ı ayrı mı indirmem gerekiyor?

7. evet plugin

8. Kontakt 5 te daw programı bildiği kadarıyla. Program üzerinden açtığınız kanalda biası açabilirsiniz dll yi kullanarak. Program tek başına açılmaz plugin olarak indirmişiniz.

end_of_beginning bunu beğendi.
  9. Standalone olanını indirmemşişsiniz anlaşılan. Benim indirdiğimde kurarken "standalone" olarak da kurulsun mu yok efendim 64-bit/32bit mi olsun plugin'ler diye hepsini soruyordu. Evet Kontakt 5 üzerinden bir kanal açıp oradan Bias'i ekleyebilirsiniz. Daw olarak Reaper'ı da yükleyebiirsiniz. Arayüzü güzel ve kurulumu ücretsizdir.

10. Bu arada Kontakt 5 daw değilmiş sanırım. Şimdi baktım da. Siz en temizi Reaper'ı kurun ve oradan gerekli ayarları yapıp Bias'i Reaper üzerinden çalıştırın.

Bu Sayfayı Paylaş