mbk (Elk.Rock Ambient) - Bursa

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda mbk tarafından 13 Şubat 2007 tarihinde açılan konu

1. mbk

mbk

315
    0
    600
    1998 yılından bu yana bir çok grupla ve tek başıma çalışmalar yaptım. 2003 yılından beri tek başıma Elk. Rock - Ambient tarzında vokalli ve enstrümantal çalışmalarımı myspace sayfamdan paylaşıyorum. Dinlemek isteyenler http://www.myspace.com/mbktrans bu adresten dinleyebilir.

mbk: Vocal, samples, düzenleme vs...

2. ne güzel bir fikir Mahir..

Kolay gelsin.

: )

3. mbk

mbk

315
    0
    600
    Teşekkür ederim... Ambient olması sanırım dikkatini çekti :twisted:

4. Mahir çalışmalarını dinledim, gayet güzeller zaten ambient soundu benim aşırı derecede hoşuma giden bir tarzdır. Keza bu çalışmalarının devamının gelmesini dilerim.
    :)
    Neyse Hadi görüşürüz....(immo)

5. mbk

mbk

315
    0
    600
    Immo, devamı çok var ama şu an için sınırlı sayıda ekleme yapabiliyorum. Buna bir çözüm bulup, tüm çalışmalarımı paylaşmayı bende çok istiyorum...

6. ee canımcım aslında senin bu çalışmaların için myspace den çıkıp parçalara has bir site kurmak gerekmektedir kannımca.

7. mbk

mbk

315
    0
    600
    Aslında işe bu kadar ciddi bakmıyorum. Ama sponsorum olursan neden olmasın :twisted:

8. işlere devam...

not:mahir aile solcu galiba?

9. mbk

mbk

315
    0
    600
    Evet...

10. sponsorun oluyum anam sen iste yeterki:)
    Aslında gidecem bu Ankara memleketinden Bursa'ya mı gelsem bateristlik yaparım hem senin grupta hemde sponsorluk yaparım dilenmekten kazandığım paranın yarısını bağışlayarak gruba :)

Not: Mahir Senin aile kendine Müsliman galiba.

2.Not: Benim Cdler noldu 3 sene oldu anasını satıyım hala gönderecen :twisted:

11. Yalnış grubu olarak başarılar diliyoruz.

12. Meşk-i tango dolu günler :) Çalışmalarını takip ediyoruz Mahir kaptan.Bursaya selamlar...

13. mbk

mbk

315
    0
    600
    Teşekkürler, space'ını takip ediyorum bende... Bilirsin ben tüm deliklerden çıkabilirim, :D

Bu Sayfayı Paylaş