Details (İzmir)

Demo su an için mevcut degil , ama en kisa zamanda hazırlama niyetindeyiz

Bu arada Sarpedon dan Bülent ve Kerem e de selamlar

Details - Bass

selam

hakkınızda cok güzel seyler duydum , basarılarınızın devamını dilerim , ilk fırsatta da dinlemeye gelmek istiyorumm

Canakkale den gruba ve de Basscı arkadasa selamlar

Merhabalar,
Bir arkadaşım vasıyasıyla ününüzü duydum ve sitenizi inceledim. Repertuar seçiminiz gerçekten başarılı ,yalnız bir önerim olacaktı. Bar performansınızın çok daha iyi olabilmesi seyircinin size çok daha fazla eşlik edebilmesi acısından acaba daha bilinen bir kaç şarkı da repertuara alınabilir mi? Duman ya da Mor ve ötesi vs.. Yani vokalistin bayan olmasını buna engel midir bu bir kısıtlama yaşatıyor mu? Bu konuda bilgi alabilirsem de sevinirim.. Tşk:)

purplelife demiş ki:
Merhabalar,
Bir arkadaşım vasıyasıyla ününüzü duydum ve sitenizi inceledim. Repertuar seçiminiz gerçekten başarılı ,yalnız bir önerim olacaktı. Bar performansınızın çok daha iyi olabilmesi seyircinin size çok daha fazla eşlik edebilmesi acısından acaba daha bilinen bir kaç şarkı da repertuara alınabilir mi? Duman ya da Mor ve ötesi vs.. Yani vokalistin bayan olmasını buna engel midir bu bir kısıtlama yaşatıyor mu? Bu konuda bilgi alabilirsem de sevinirim.. Tşk:)
teşekkür ederiz güzel yorumların için repertuar konusunda seçici davranmaya çalışıyoruz özellikle kendi sevdiğimiz ve çalmaktan zevk aldığımız şarkıları çalmaya gayret ediyoruz ki genelde bilinen şarkılar var repertuarda..."Duman ve Mor ve Ötesi" şuan gündemimizde yok ama bir Dumansever olarak çalmayı çok isterim tabi :)
C.tesi gecesi bekleriz efenim...Müzikle kalın...

Dungeon programınız hayırlısı olsun arkadaşlar, umarım devamı da gelir.. Bayan vokalistten duman hiç dinlemedim nasıl olurdu acep? Bir de oje şarkısı desem:)
İyi perfolar..

cumartesi çalışıorum ama o yorgunlukla yine de dinlemeye geleceim sizi.umarım mesai ye falan kalınmaz.böle bi günde yalnız bırakmam.cemcim ben senin yerine de dinleyeceim merak etme sen:p

Tesekkür ederim Artcore, benim yerimi doldurmana cok sevindimm

Güzel insanlar , güzel müzik yapıyorlar , kaliteli repertuarları var , en basit piyasa sarkıları calıpta rock star havasında gezen bir cok grubun aksine , calınması gercekten cesaret isteyen sarkıları hakkıyla calıyorlarr, dolayısı ile müzik dinlemek, gercek müzik dinlemek isteyenlerin favorisi olucak bir grupp

Details İstanbul a da bekliyoruz :)

Details yine yıkmıs cumartesi gecesi Dungeon u , tebrikler arkadaslarr süpermişsinizz haberleri geliyorr hemde naklen :) , asıl yorumu artcore den alıcazz :) benim yerime vekil bıraktım herrhafta :)

Details de ki dostlarıma sevgiler saygılarr

( Asilll sen cok iyi bi dostsun :) )

cemozgurak demiş ki:
Details yine yıkmıs cumartesi gecesi Dungeon u , tebrikler arkadaslarr süpermişsinizz haberleri geliyorr hemde naklen :) , asıl yorumu artcore den alıcazz :) benim yerime vekil bıraktım herrhafta :)

Details de ki dostlarıma sevgiler saygılarr

( Asilll sen cok iyi bi dostsun :) )
Çok teşekkürler Cem şimdilik herşey yolunda gibi ilerleyen haftalarda daha da rayına oturur programlar...İlgin ve desteğin için çok çok teşekkürler...

dj olarak adlandırılan kendini bilmez arkadaşa sizi bu kadar önemsediği için saygılarımı sunmayı bir borç biliorum.sesteki sorunlara rağmen gerçekten iyi bir performanstı.repertuara eklediiniz piyasa olarak adlandırılan şerkılarda çok güzeldi.tebrikler ve başarılar...

Geri