Avare(rock) ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda oosonmez tarafından 15 Şubat 2007 tarihinde açılan konu

1. www.avare.anatolianrock.com

vokal-ritim:batu emre nazik

gitar:eek:rhan onur sönmez([email protected])

bas:eek:nur ayas

davul:suphi güzeloglu([email protected])

2. onur abi ilk msj benden olsun başarılar :)

3. saolasın..senin de iyi yerlere gelecegine inanıyorum bu arada:)

4. En son Avare'nin dağıldığını sanıyordum :)
    Beste yapabilen grupların devam etmesi gurur verici.. başarılar arkadaşlar..

5. arkadaşlar solistimizle yollarımızı ayırdık ama en iyisini bulcaz emin olun:) beste çalışmaya tam gaz devam..

6. Supp

Supp

15
    0
    300
    besteler tam gaz devam :) ..bidahaki demoyu geçenki gibi alalacele almıcaz.şarkılar üzerinde çok durulacak bu sefer.slmlar

7. bencede suphi öldrucu bir geceyedi..bu sefer titiz olmak lazım..aldırmanın igrenç solsu için herkesten ozur..saniyelik bir kararla oldu..o sarkı tekrar düzenlenecek:)

8. ilk defa duydum grubun adını.demoları dinledim iiii olmuş ya bukadarını beklemiyordum..başarılar

9. Arkadaşlar, besteler çok güzel, ellerinize sağlık. Batuhan'ımızın da sesine sağlık... :) Suphi'ye de sevgiler... ;)

Grup olarak, hepinize başarılar dileriz. ;)

10. Supp

Supp

15
    0
    300
    grup olarak çok teşekkür ederiz yorumlarınız için.paranteze teşekkürler tekrardan :D

11. arkadaşlar "aldırma" cok ani oldu o sarkının kanal kaydında baya degişiklikler olacak."kayboluşlarda"ya distortion ekleyip biraz daha sert yapmayı düşünüyoruz.."son" sarkısı cıkış parçası gibi görünüyor. su anda düzenleme aşamasında olan 5 beste daha var. 1 ay içinde onları da siteye koycaz inşallah..yapıcı eleştirilere her zaman açıgız..tekrAr teşekkürler..

12. Orhan (elektro) ve Suphi(davul)’nin 2000 yılında tanışmalarıyla başlayan müziksel aktiviteler çeşitli gruplarla devam etti..bu ikili mersin piyasasında birçok grupla çalıştılar...ikisi birden üniversiteyi kazanıp Ankara’ya gelince,ciddi işler yapmaya karar verdiler ve onurla tanıştılar(bas).2 yıldır birlikte çalan üçlü birçok vokal degiştirdi.En son Parantez grubundan Emre Nazik ile kayıda giren Avare şu anda yeni vokalini aramaktadır...

henüz dinlemeyenler için Avare'nin bestelerinden bir kısmı...

http://www.mp3lizard.com/download.cfm?id=23096
    http://www.mp3lizard.com/download.cfm?id=23098
    http://www.mp3lizard.com/download.cfm?id=23095

Grubun Yeni menejeri olarak herşeyin daha güzel olacağına inanıyorum.Gruptaki herkes kendi alanında yeteneğini rahatça sergileyebildiği sürece daha yeni ve daha güzel şeyler ortaya çıkacak... (yakında :) )

Saygılarımla&Sevgilerimle

13. bu arada belirteyim...kayıt öncesinde pek fazla çalışma yapılamadığından eksik görebilirsiniz doğaldır :)

yeniden..

Saygılarımla

14. saol berkerim acıklayıcı bilgilerin için bizi daha da bi aydınlattın:)

15. ne demek orhan işim bu benim :D

16. besteler çok hoş canlı olarakda dinlemek isterim başarılar...sevgiler&sagyılar

17. besteler çok hoş canlı olarakda dinlemek isterim başarılar...sevgiler&sagyılar

18. grup ismi hoşmuş bir okadar hoş başarılarda görmek üzere

19. Başarılar dilerim, grup ismi harika!

20. besteler hoş...grup adı hoş...ne diyim yolunuz açık olsun arkadaşlar...hoşKALIN

Bu Sayfayı Paylaş