Avare(rock) ankara

NÂMEVT

Suphicim dostum demolar çok güzel çalmışsın.şarkılarda çok hoş.Mersine gittiğinde de cezerye getir biraz :)sana ve AVARE ye başarıların devamını kendim ve Namevt adına diliyorum.

Bol Müzikli günler :)

gerek bu foruma gerek anatolianrocka yazdıgınız yorumlarınız için hepinize tesekkür ederiz.vokal işini halledersek herşey yerli yerine oturucak eminimki ;)

:arrow: kardeşler bunlar kardeş...her zaman heryerde beraberiz...biliyosunuz avare...sizi seviyorum...hatta seviyoruz...selamlar olsun...kolay gelsin...bu arada suphi(maxtın)anladın sen... ;)

ylmzcn demiş ki:
:arrow: kardeşler bunlar kardeş...her zaman heryerde beraberiz...biliyosunuz avare...sizi seviyorum...hatta seviyoruz...selamlar olsun...kolay gelsin...bu arada suphi(maxtın)anladın sen... ;)
bizde efkar grubunu cok seviyoruz teşekkürler.buarada yılmazcan(maxtın) kırdın geçirdin beni gülmekten :D

arKadaşlar vokal arayışımızda aday sayısını 3'e indirdik..haftasonu yeni solisitimiz belli olcak inşallah..1 ay içinde de yeni bir kayıt almayı düşünüyoruz...şimdilik durum boyle...:)

:arrow: demoyu tekrar tekrar dinledim.. suphi bi soru sormak istiyorum.. sen ANİMAL mısın :LOL: :?: bu arada kimi örnek aldığında baya bi ortaya çıkıyor...en yakın zamanda beyaz leblebi anladın sen puhahahah :D ...

bu arada vokal olarak şimdilik muratcanla çalışmaya karar verdik.. uMArım iyi işler yaparıs...kayıt bekleyen 3 beste 1 cover var:)

Geri