Iç Çamaşırı Giymeden Sahneye Çıkınca... (+18) Milliyet.com Haberciliği

Milliyet.com dan inanılmaz bir habercilik başarısı.
Gerçekten gerizekalı bunlar.Sansürlemişler bide :)

İç çamaşırı giymeden sahneye çıkınca... (+18) Videosu

Haber videosu silinir belki diye;

Ekran Alıntısı.JPG

Abla hakkında bilgisi olmayanlar için;
TAL WİLKENFELD
Google

Son düzenleme:
Asırlık bir video kaydıdır bu. Nereden akıllarına geldi acep. Habercilik böyle bir şey oldu artık.

Ekleme : Kadın kamera zoom yapınca rezil olmuş bir de. Ulan kadının umurunda mı be.

Milliyetin geldiği hale bak. Eskiden iran basını tshirt ile gezen turistlerin görüntüleri böyle sansürleyerek verip, ahlaksız olarak hedef gösterince şaşırırdık bu nası yobaz, nası kör cahil, nası karanlık bi zihniyet diye.. Aynısı şuan bizde yapılıyor, rezil oldu yazılıyor... 10-15 senede ne kadar çok şey değişti... Gelgelelim Okadın sahnede fuhuş dahi yapsa, hiçbi zaman bu haberi yapan ve yaptıranlar kadar ahlaksız ve rezil olamayacaktır.

Gerçi bu tür uçkur gazteciliği her ne kadar sevilmesede haber sitelerinde ve sosyal medyada en çok tıklanan başlıklar "Yatak odasında öyle bişey yaptı ki... , Frikik vermemek için çok çaba sarfetti fakat... , Plajda bikinisi çıkardı ve..." tipi haberler.

Son düzenleme:
Lan mübarek Madonna Türkiye' de striptiz şov yapmadığı kaldı ona haber yapmadınız. Tal ablamızdan ne istediniz ya mis gibi çalıyor işte... Çokta sevmem kendisini ama bunuda haketmiyor yani.

Hocam bunu rezil olmak olarak gormek bi kere mantiksiz ve gereksiz. kadin konser veriyor, sudyensiz cikmis, bunu bile pipilerine baglayan yiginla adam var ulkemizde helal olsun. Video basligina bakinca sanki kadin ciplak caliyormus gibi yazilmis :(
sansursuz izlemek isteyenler buyrun, ben rezil oacak bir durum gormedim...

Kendisi dokturmus :)

Hocam bunu rezil olmak olarak gormek bi kere mantiksiz ve gereksiz. kadin konser veriyor, sudyensiz cikmis, bunu bile pipilerine baglayan yiginla adam var ulkemizde helal olsun. Video basligina bakinca sanki kadin ciplak caliyormus gibi yazilmis :(
sansursuz izlemek isteyenler buyrun, ben rezil oacak bir durum gormedim...

Kendisi dokturmus :)

Hanımefendiyi tanımam, sayenizde tanımış oldum, teşekkürler...
Birazcık bass çalıyorum, gerçekten döktürmüş.:)
Çok hoş bir hatun ve çok da yakışmış ; bir bütün olarak çok güzel...
Bale seyretmeye giderken balerinin bacaklarına bakmayı, baletlerin de pipisine ya da kalçalarına bakmayı amaçlamak enteresan bir sanat yaklaşımı olsa gerek!..:p
Bir zamanlar Pavarotti'nin sesini bırakıp kilosuyla uğraşıyorduk.
Değerli bir bilimadamına utanmadan seksi yakıştırması vapmıştık.
Adam, kuyruklu yıldızın üzerine 10 yıllık hesaplamayla uzay gemisi indiriyor, biz de böyle anlamlı(!) uğraşılarla günümüzü gün ediyoruz...
Acaba, haberi yapanlar donlarını çıkartsalar bile bu kadar çalabilecekler mi?:LOL::notworthy::ROFLMAO:

Hayatı her daim mozaikli görmek isteyenler için buz camlı gözlük üretilsin.

Ayrıca şu haberide sansürsüz fotoğraflarıyla veren yine aynı yayın kuruluşu;
LADY GAGA

Son düzenleme:
Uzunca zamandır gelir gecer dinlerim bu kadının bu solosunu daha simdi farkediyorum iç çamaşırsız olduğunu..klasik tr haberciliği çok şi yapmamak lazım.

Bu arada memiktolarda tombiktoymuş

Geri