Ers Guitar Pickups

'Elektro Gitarlar' forumunda Ers Guitar Pickups tarafından 3 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Ers guitar pickups olarak 2011 yılından bu yana,gerek profesyonel gerekse amatör olarak gitar çalan ve istediği
    tonu bulmaya çalışan müzisyen dostlarımıza yardımcı olmaktayız.Ürettiğimiz manyetiklerde eski ve geleneksel seslerin
    yanısıra modern ve özel tasarımlara kadar birçok seçenek bulunmaktadır.Modellerimizin tamamı el yapımıdır.
    Hazır modellerimizin dışında,kişiye özel tasarım ve özelliklerde manyetikler de yapmaktayız.

Genel olarak,elektrik ve bas gitarlarda modifiye ilk olarak manyetiklerde başlar.Kullandığımız enstrumanın performans
    ve ton kalitesini modifiyede yaptığımız manyetik seçimleri belirler.Yaptığımız manyetiklerde,yöneldiğimiz amaçlardan biri
    de bu.Bundan dolayı yaptığımız manyetiklerde kullandığımız bobin telleri,mıknatıslar,bobinler,volkanize fiber kompenantlar,
    iki ve dört kondüktörlü kablolar en üst kalite seçilmektedir.Bu yüzden sahip olacağınız her Ers Guitar Pickups manyetiğinde
    istediğiniz tonu bulacağınızı düşünüyoruz.
    İnternet sitemiz yapım aşamasında olduğundan,facebook saayfamızı ziyaret edebilirsiniz...

Ers Guitar Pickups

Son düzenleme: 3 Haziran 2016
    scalloped, HmzGkgz, O.2. ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  2. Fat'ocaster modelimiz
    fatocaster.jpg

fjc, HmzGkgz ve Grundar bunu beğendi.
  3. fjc, HmzGkgz ve Grundar bunu beğendi.
  4. Novacorda Guitars için tasarlanan N-90 modelimiz n90.jpg

cenkcakmakci, fjc, HmzGkgz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. Matt Guitars'ın,Caner Akova Signature modeli ve double cut style modeli için tasarlanan modellerimiz.. matt.jpg

6. Novacord Guitars için tasarlanan N-90 test sürüşünde
    n90 nova.jpg

7. Barış Şahin için yaptığımız coil tap strat ve telecaster bridge manyetiği basahin.jpg

fjc ve HmzGkgz bunu beğendi.
  8. Mile Guitars ve Ers Guitar Pickups mile.jpg

HmzGkgz bunu beğendi.
  9. Sevgili Cemil Tatlıpınar için tasarlanan 5 telli jazz bass manyetikleri cem.jpg

HmzGkgz bunu beğendi.
  10. Twangy No.1 test drive,

11. Briken İnstruments ve Ers vintagebucker sap manyetiği briken.jpg

fjc ve HmzGkgz bunu beğendi.
  12. Müşteri memnuniyeti :) müşteri.jpg

13. Memnuniyete devam erkin.jpg

14. Sevgili Sinan Cem Eroğlu'nun güzel yorumu sinan.jpg

15. EMM

EMM

735
    822
    4,556
    Erhan abi bana da iki adet manyetik sardi.

Jackson SL1'in uzerindeki single boyutlu HB manyetikleri gonderdim kendisine, Seymour Duncan Classic Stackt idi sanirim. Ikisini de bana yeniden sardi, SD Antiquity modellerini baz aldik ve sonuc muthis oldu.

Kafanizda manyetik konusunda farkli fikirler ya da yeni planlar varsa mutlaka konusun Erhan agabeyle. Isini gercekten bilerek ve cok iyi yapiyor.

Sonuna kadar tavsiye. :)

Ers Guitar Pickups ve SLASH123 bunu beğendi.
  16. Erhan abiyi bende tavsiye ediyorum...Bir çift slash signature muadiline sahibim.Memnunum beklentilerimi fazlasıyla karşıladı.

Paranızı sümüklü seymour duncana vermeyin Ers kullanın !!!!

HmzGkgz ve Ers Guitar Pickups bunu beğendi.
  17. Erhan Suludere. Bilmeyen mi kaldı artık? Ellerinize sağlık. Modifikasyon işlerine girdiğimde ilk adresim sizsiniz. :)

Ers Guitar Pickups bunu beğendi.
  18. Beklerim

HmzGkgz bunu beğendi.
  19. Herkesin aklında eminim ki fiyat mevzusu vardır. Standart modellerinizin fiyatlarını göremedim. Custom mevzusu ise çok ucu açık ama bu şekilde bir model istersek fiyat nelere göre değişiyor. Başlık altında ben dahil merak eden arkadaşlar için birkaç açıklama hoş olur :)

Umarım bu işi daha uzun süre, adınız Dünya çapında duylacak şekilde devam edersiniz. :)

ogulcaan bunu beğendi.
  20. Öncelikle güzel dilekler için teşekkür ederim. Fiyatları dediğiniz gibi mesajların içinde belirteceğim. Ama humbucker modellerinde fiyatlar kapaklı olması durumunda 250 tl siyah, krem yada zebra renklerde ise 200 tl tane fiyatları var.Single coil modellerde 150 tl,tele manyetikleri ise tane olarak 170 tl,custom işlerde fiyat çok fazla oynamıyor, ekstra bir durum olmadığı sürece

fjc ve Blindeath bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş