Amatörler Dikkat!!!

Hangi Grupları Headliner olarak görmek isterdiniz?

• Duman

Oylar: 0 0.0%
  • Şebnem Ferah

• Kurban

• Erkin Koray

• Zakkum

• Hayko Çepkin

• Deja-Vu

• Diken

• Mavisakal

• Çilekeş

• Toplam oy veren
    420
Haziran ayında yapılacak ve tahmini rakamlarla 4000-5000 arası izleyicinin beklendiği bir festivalde olmaya ne dersiniz? 22 Grup ve 2 Gün boyunca sürecek festival denize 0 bir alanda hazırlanıcak. 7800m2 alanda yapılacak festivale Türkiyenin en iyileri eşlik edicek headlinerları türkiyenin sayılı grupları olucak olan bu festivale katılmak isteyen tüm amatör gruplar mail özel mesaj yada msn yoluyla iletişime geçebilirler. Aynı zamanda festivale destek veren güney marmaraya yayın yapan bir radyoda hafta sonları Cumartesi 11:00-13:00 arası rockstation programında tüm demolara yer verilecektir.Festival için daha ayrıntılı bilgiler ilerleyen günlerde hem forumlardan hemde reklamlardan duyrulacaktır...İlginiz için Teşekkürler.Türkiyede belkide bir ilk için yapılanıyoruz...Hazır olun dış destek olmadan tamamen kendi çabalarıyla gelişen bu organizasyon Türkiyenin en büyük açık hava festivalleri arasındaki yerini alıcak.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hi

Headlinerlar süpriz olarak duruyor görüşmeleri devam ediyor kesinleşen grupları burdan ilan etmeye devam edicez.22 Grup 2 Gün Fix Rock Festival kapsamında dahil olmak isteyen gruplarla görüşmeye devam ediyoruz.[/b]

Abi 2 gündür hastaydım ilgilenemedim.Grupların arttığını ama imzaların atılmadığını belirteyim biçok grupla konuşuldu örnek diye isim vermiş olmayalım ama garanti sayılabilecek gruplar var drednat seni biliyoz sen pek konuşma :p bu arada 23 ünü bekliyoruz kral da görelim bide bakalım...Bu arada katılmak isteyen gruplar demo yollasınlar mailime msn de uzun uzun anlattırmanın bir manası yok..ama illa merak ettim diyen varsa msn de anlatabilir derdini

konser istanbulun yanıbaşında olacak denize girebileceğiniz yalovada esenköyde bu arada tarih haziranda...demo yolluyorsunuz sadece dinliyoruz okey gelirse irtibata geçiyoruz grupla..grup bildiğim gruplardan biriyse zaten sorun yok...abi bu arada bikaç gün festival konularından uzak durup kafa dinleyeceğim çok kasıldım kaprislerden bilmemnelerden zaten biçok grup belirlendi

Yanlız ''Pentagram'' Suan sözlesmeli calısıyor 2007 boyuncada sözlesmede oldugu insan tarafından konser alıyor sadece.Yani biz bi ankara konseri düsünmüşdük bu şekilde cevap geldi.

başarılar

teşekkürler bunu kendilerindende duyucaktık sen olmasaydın :D ne yapalım anketteki durumun değişmesini sağlamak için pentagrama atmayın mı diyelim :D

madxcan_die demonu mailime atarsan cumartesi günü yayınlarım ama youtube dan zor olur...Dinledim Siz bence müziğe hakettiği değeri verin arkadaşlar öncelikle bir stüdyoya girmeyi deneyin daha sonra bişeyler için mücadele edin derim...Bunca gruba biraz saygısızlık olur benim bu demoyu yayınlamam özür dilerim.Başarılar dilerim..

Xx-Pitbull-xX demiş ki:
yalnizhippi demiş ki:
teşekkürler bunu kendilerindende duyucaktık sen olmasaydın :D ne yapalım anketteki durumun değişmesini sağlamak için pentagrama atmayın mı diyelim :D

Niye atarlandınki anlmadım sadece fikir yürüttüm ortaya karısık.Sonra pentagramın cıkması beni ilgilendirmiyor.

Teşekkürler yinede hocam...Ciddi bir teşekkürdü sanırım yanlış anladın öncelikle onu düzelteyim...Bu arada arkadaşlar demo yollayan grupların demolarına bu hafta yer vereceğim.

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...Ülkeye Korn gelecek demişlerdi.Televizyonun gelişi kadar muhteşem bir sevinç yaşamıştım.(biraz Leman vari bir cevap oldu sanırım)yaaa yaaa diyim bari sonuna

yalnizhippi demiş ki:
Abi 2 gündür hastaydım ilgilenemedim.Grupların arttığını ama imzaların atılmadığını belirteyim biçok grupla konuşuldu örnek diye isim vermiş olmayalım ama garanti sayılabilecek gruplar var drednat seni biliyoz sen pek konuşma :p bu arada 23 ünü bekliyoruz kral da görelim bide bakalım...Bu arada katılmak isteyen gruplar demo yollasınlar mailime msn de uzun uzun anlattırmanın bir manası yok..ama illa merak ettim diyen varsa msn de anlatabilir derdini

haha kral'da izleyeceğin $ey dinlediğinin aynısı. bakalım ne olacak :)

umarım sağlam bi organizasyon olur,bi tarzı olur. yeni demo kaydımız yetişirse dinletmek isteriz ama mart 15 den önce zor. hade kolay gelsin saygılar.