Zoom G7.1ut

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda UlasBaran tarafından 8 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Herkese merhaba,
    Yaklaşık 3 gündür bu muhabbet ile burayı işgal ettim sanırım... Bir sürü marka model yazarak(tabi yazdığım vox tonelab le ve vox tonelab ex'i hiçbir yerde bulamadım orası ayrı)...
    Bugün Line 6 POD HD500X ile Zoom G7.1ut denedim ve Zoom'da karar kıldım( bu alete karar vermemin sebebi hem Line 6 POD HD500X'in çok pahalı olması ki bu yaklaşık 1.800-2.000 gibi bir fiyat. Hemde zoomdaki lamba sistemi ve tuşe hassasiyetinin bana daha belirgin ve anlaşılır gelmesi oldu. Bu aleti almakla iyi mi yoksa kötü mü yapmışım fikirlerinizi benle paylaşırsanız sevinirim)
    Asıl konuya gelecek olursak eğer. Bu prosesör bana çok karışık geldi ve en basitinden örnek vermek gerekirse pedal volumede sanırım çünkü hangi kanala hangi tona geçersem geçeyim wah pedalını tek başına bir türlü aktif edip o pedal kullanma duysunu yaşayamadım... Bu aleti kullanan ve dilinden iyi anlayan kullanıcılar bu pedal muhabbetinin dışındaki konularıma da yardımcı olabilirlerse çok sevinirim çünkü çok içime sinerek aldığım bir alet ve sırf kullanamadım çözemedim diye bi kenarda kutusunda durmasını istemiyorum...
    Dediğim gibi bu aletin dilinden her ayrıntısından anlayan birisi bana yardımcı olabilirse çok sevinirim kafamdaki şeyler birikmeden ve aleti bozacak derecede kurcalamadan ciddi bir yardıma ve bilgilendirmeye ihtiyacım var. Bana özel olarak ulaşabilirsiniz derdine derman bulabilirim diyenler ya da burada genel hatlarıyla bahsedip sonradan benim tarafımdan tekrar başınızın ağrıtılma yolunda olabilirsiniz :ROFLMAO:Şaka bir yana gerçekten yardım almam gereken bir konu ve bunu tek başıma halledebileceğimi sanmıyorum...:unsure:

Bu Sayfayı Paylaş