Kadıköyde 4000tlye Devren Prova Stüdyosu Cafe

'Diğer İlanlar' forumunda oguze tarafından 9 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. oguze

oguze

2
    1
    6
    Yeldeğirmeni Karakolhane caddesi üzerinde sürekli müşterisi olan kafe ve müzik stüdyosuna ait %25 hissemi satıyorum. Özellikle müzik grupları ve müzik dersi vermek isteyenler için kaçırılmıyacak bir fırsat. Dükkanın kafeden elde ettiği kar, işletim masraflarını ve dükkan giderlerini karşılıyor. Bu sayede kendi stüdyonuzda istediğiniz kadar prova yapmanın yanında verebileceğiniz özel dersler ve dükkanın diğer kar payları ile de her ay elinize para geçecektir. Mekanın etrafı sürekli geliştiği için ilerde şu ankine göre çok daha yüksek fiyatlara devretme şansı mevcuttur.

25bin tl harcanarak yapılan profesyönel ses yalıtımlı stüdyoda ses problemi yoktur. Stüdyoda kullanacağınız devir ücretine dahil ekipman listesi şu şekilde :

Hartke HA1200 120 watt bass amfisi

Mapex M-Pro davul seti

Behringer Eurolive B115D 1200 watt çift yollu 2 kanal aktif PA

Ayrıca stüdyoda stüdyonun bir ortağına ait olarak bulunan ve kullanabileceğiniz aşağıdaki ekipman da vardır.

Engl Ironball e606 20 watt kafa amfi

Orange PPC212 gitar kabini

Dükkan eşit hisseli 4 ortaktan oluşmaktadır. Ben taşınma sebebiyle kendi hissemi devrediyorum. Devir ücretini öğrenmek ve dükkanı görmek için telefondan ulaşabilirsiniz.
    0507 381 39 62 oğuz

Son düzenleme: 19 Temmuz 2016
  2. oguze

oguze

2
    1
    6
    bu fiyata ücretsiz prova yapabileceğiniz arkadaşlarınızla takılacağınız başka yer bulamazsınız. dükkanı görmek için arayın 0507 381 39 62 oğuz

Bu Sayfayı Paylaş