Marshall Valvestate 15-r

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda alpdesis tarafından 9 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Arkdaşlar bu amfinin 2.elini bulunduğum yerde 300 TL ye satıyorlar. 0'ı bulunmadığı için amfinin, 0 fiyatını bilmiyorum. Bu fiyata değer mi sizce. 90'lı yılların amfisi diye biliyorum sadece. Forumda da konu bulamadım amfi hakkında. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Biraz pazarlı yapılmalı bence ancak 250 liraya mg 15 almaktan çok çok daha mantıklı ben daha önce kullandım giriş seviyesinde güzel bir amfi

3. Bence kesinlikle değer. Şöyle söyleyeyim aldığım gün stüdyoya götürdüm deneyim diye. Çinkü evde master volume %20 anca açıyorum. Lakin stüdyoda da %75 master volume den sonra @dingdongdaddy onur hocam kıs kıs işareti yaptı :D. Gücü beni baya şaşırttı aletin. Clean ler çok tatlı. Bi tane booster pedal ile fiyatının çok üstünde tonlar alabilirsin. Mg serisi ile yan yana koyulmayacak bir ampli. 300 liraya alınacak en güzel amplilerden biri:)

HmzGkgz, devastator ve wolkN bunu beğendi.
  4. Hocam alakasız olacak ama profil resmindeki siz misiniz? Sizseniz röpteşambırı nereden aldınız? :D

cemq, HmzGkgz ve Zengin Muhendis bunu beğendi.
  5. Bende eski bir Vs 30r kullanıcısı olarak şiddetle tavsiye ederim. Bulabilirsen özellikle 30 olanını. Amfi fiyat/performans olarak çok güçlü. Tek eksiği fx send return olmayışı.
    İngiliz üretimi olması kalitesi yönünden şüphe edilmemesi gerektiğini gösteriyor. Yaklaşık 13/15 yıl kullanmama rağmen hiç sorun yaşatmadı.

alpdesis bunu beğendi.
  6. Fotoğraftaki benim. Röpdeşambır pierre cardin den :D

HmzGkgz ve wolkN bunu beğendi.
  7. Burada bir inceleme yaptım tonları açık ara dinleyebilirsin.. Geçen hafta Kadıköy konserinde mixere giremediğimiz için bunu mikrofonladım master volume fullediğimde tonmaister "o ses ondan mı çıkıyor? imkansız dedi"..

caglarsah05, alpdesis ve Zengin Muhendis bunu beğendi.
  8. Adam zengin olm. :D

llAnkall, wolkN ve Zengin Muhendis bunu beğendi.
  9. brown

brown

74
    45
    106
    Röpteşambırın fiyatı iyi bence, pazarlık reddedilse bile alınabilir. Aman amfinin işte

Hz.Zeus ve Zengin Muhendis bunu beğendi.
  10. Sağolun yorumlar için tek tek okudum. Kararımı verdim sanırım. Teşekkürler tekrardan..

11. 7r7

7r7

306
    153
    1,555
    Elimde dip gürültüsü %80 azaltılmamış sanırım orjinal bi vs15r var ilgilenirsen iletişime geçebilirsiniz, sahibindende ilan mevcut gerçi "İngiliz Marshall" olarak

forbidden_city ve cenkcakmakci bunu beğendi.
  12. hocam fiyatı ne bunun ?

13. Pedal baına 95 TL'ye yaptırabiliyorsunuz hocam. gerekli bilgileri @Mspozitron Mustafa abiden alabilirsin.

14. EMM

EMM

735
    816
    4,556
    Merhaba,
    Bu ne anlama geliyor?
    Bu yüzdeyi nasıl elde ettiniz?

15. Dip gürültüsü azaltılmış mı daha iyi azaltılmamış mı?

16. Ben de onu soracaktım. %80 azaltılmamış derken yani dip gürültüsü %20 mi azaltılmış ? Ya da %80 ihtimalle dip gürültüsü azaltılmamış mı? :D

EMM bunu beğendi.
  17. EMM

EMM

735
    816
    4,556
    Böyle bir kavramı ilk defa duyuyorum, o yüzden bu kavramın sorusuna da cevap vermek yanlış olur. Elbette dip gürültüsü olmaması tercih edilir ama böyle bir işlemi ilk defa duyuyorum, özellikle de yüzdeli...

Bilmiyorum, arkadaş cevap yazsın ve öğrenelim bakalım.

18. 7r7

7r7

306
    153
    1,555
    Sahibinden sitesinde başka bir.ilanda dip gürültüsü %80 azaltılmıştır diye bir ifade vardı. O aklıma gelince latife niyetine yazayım dedim. Yoksa dip gürültüsü yok denecek kadar az zaten, nasıl öyle azaltmış bende bilmiyorum :)

wolkN, Zengin Muhendis ve EMM bunu beğendi.
  19. EMM

EMM

735
    816
    4,556
    Hah eyvallah, ben bir an işin şaka boyutunu da düşündüm ama öyle ciddi yazmışsınız ki sazan avı olmuş.

7r7 bunu beğendi.
  20. tunckk

tunckk

912
    1,174
    9,005
    Ben 60 watt stereo olanını (vs230r) 500 tl ye satıyorum. Orjinal ıngiliz.
    Size verilen fiyat çoook fazla

Bu Sayfayı Paylaş