Kayıp Nota - Ankara

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda death-in-fire tarafından 17 Şubat 2007 tarihinde açılan konu

1. Grup elemanları:
    Vokal - Alican
    Elektro - Barbaros
    Bass - Burak
    Davul - Mustafa

24 subatta if bardayız. 13.00 da başlayacaktır konser. Giriş 6 ytl dir. İzlemek isteyen herkesi bekleriz....

2. beyer sizinlşe aynmı sahneyi paylaşmak zevkli olucak konserde görüşmek üzere...ben sizin stüdyonuza gelmiştim hatırladınızmı:) ?

3. yeni forumunuz hayırlı olsun arkadaşlar konserde başlamak üzere

4. Evet infradark_drummer hatırladım tabi saol gorusmek uzere :D bende ölü basscı :D sende saol ddgorganizasyon umarım başka konserlerde de yer alırız

5. infradark grubuna desteğinden ötürü çok teşekkür ederiz mert(bass) benim adamımdır beraber bi turuncu serüvenimiz war adamımdır kendileri :D konserde görüşmek üzere herkesi bekleriz (Kayıp Nota_vokal)

6. 24 ŞUBAT AFİŞİ

KONSERDE BAŞARILAR İİ EÐLENCELER

7. aynı sahneyi paylaşıyoruz konserde başarılar beyler

8. hoşgeldiniz beyler foruma hayırlı olsun konsere gelmeye calısıcam kolay gelsin....

9. beyler 24 ündeki konser içn başarılarr :D (Scarify)

10. sıralama şu şekilde arkadaşlar
    1.Keizer
    2.Truck
    3.Kayıp Nota
    4.Refshement
    5.İnfradark
    6.Therockula
    7.Scarify
    8.Enkaz

herkese hayırlı olsun konserde başarılar arkadaşlar

(sıralama için lütfen şikayette bulunmayın)

11. Hepiniz saolun arkadaşlar herkese başarılar diliyorum arman gelmeye calış olm bekliyorum :D afişte guzel olmuş ellerinize saglık ;)

12. 24ünde basarilar dilerm beyler.. Cumartesinn süper olcaina eminim :) cumartesi görüsrz..

13. Saol dostum sizede başarılar umarım iyi olur gorusmek uzere....

14. beyler konserde herkese başarılar...

15. Yarın konserde hepinize başarılar arkadaşlar

D.DOÐUKAN GÜZEL

16. beyler konserde başarılar dilerimm...

17. eyvallah beyler sağolun yarın çok eğlencez görüşürüz diğer grup arkadaşlarımada burdan birkez daha başarılar...

18. Re: Kayıp Nota (hard rock, trash) - Ankara

Barbaros DTCF'li Barbaros mu ?

19. beyler güzel konserdii...elinize kolunuza sağlıkk daha sonra görüşmek üzere...

20. Arkadaşlar konserde gösterdiğiniz anlayış ve başarılı performansınız için hepinize teşekkür ederim bir dahaki çalışmalarda inşallah tekrar birlikde oluruz çalışmalarınızda başarılar
    D.DOÐUKAN GÜZEL

Bu Sayfayı Paylaş