Kayıp Nota - Ankara

arkadaşlar Kayıp Nota çeşitli sebeplerden dolayı İf konserinden sonra sesi soluğu kesildi..Ve suskunluğumuzu bozduk..stüdyo çalışmalarımıza başladık..tekrar desteklerinizi bekliyoruz..mailler olsun yorumlar olsun konserler olsun..ve konser tekliflerine açığız bu arada..bizi destekleyen tüm arkadaşlara müzik ziyafeti çekmeye hazırız..görüşmek üzere saolun..(Kayıp Nota_Solist)..

Arkadaşlar yeni gitaristimiz atakanla çalışmalarımız tamamlandı sayılır.Grup tam 5 kişi oldu!!.ritm gitarist sorunumuzda böylelikle çözüldü.konserlere başlıyacağız..tüm müzik ve rock sevenleri bekleriz.sevgilerle..

KayıP NoTa

DAVUL-Mustafa NAMOÐLU
GİTAR-Barboros ALİMERT
2.GİTAR-Atakan GÜZEL
BASS-Burak ÖLÜBASSCI :D
SOLİST-Alican DEMİRTAŞ

20 EKİM de DİP BARDA KayıP NoTa bu sezonun ilk konserini verecektir.
ayrıntıları sonradan dahil edeceğiz.giriş 5 YTL dir.herkesi bekliyoruz.20 EKİMDE görüşmek üzere...

yok yavv!!onu çok önceden yapıyoduk.sora hardrock a kaydık.yazıyı değiştirin dedim bizim elemanlara.onlar olmaz dediği için öyle oldu.yoksa tabikide trash yapmıyoruz.bikaç metallica ve Iced Earth şarkımız var şimdi,onlar heavy ama onun dışında tarzımız hardrock.tekrar o yazı için kusura bakmayın.o değiştiriliyosa iyi olur vala.yorumlar,eleştiriler için saolun.konserimize tüm müzik severleri bekliyoruz.tabi izledikten sonraki yorumlarınızıda...

bencede mükemmel bi elestiri trash (cöp) ve thrash (dayak atmak parcalamak) arasında cok fark var sanırdım ama sana göre yokmus demekki. Neyse sen bildigin gibi devam et basarılar (!)

senin okuman yazman yok heralde!.düzeltmeye çalışcam diyorum.sen hala bana laf kalabalığı yapıyosun!.nese burası gereksiz insanlarla tartışma yeri değil.eyw sanada.

beyler cidden anlamıyorum sizi bunlar boş muhabbetler söleyin düzeltsinler tartışmanın manası yok hayretler içinde kalıorum vala sizlere sevdiğim adamları böle görmek üzüyo beni

niye boyle bi tartışma cıktı anlamıyorum yani surda duyuru için bi konu actık konuyu ben actım ve yanlış bişey yazmışım duzeltcez dedik işte uzatmayın artık seven dinleyen herkesi konserlere beklioruz herkese başarılar konserlerde gorusmek uzere...

saol koçum benim.ama formu yenilicez burağa ulaşamıyoruz.(oğuz olm birara buluşup içelim sora seni eve atıyım olm!!!) :D...konserlere beraber çıkalım bide...izleyim bi seni...arayı soğutmayalım...eyw...

abicim kusra bakmayın ama n'olur değiştirin şu trash i(doğrusu thrash olcak) kesinlikle sizi rencide etmek için yazmyorum yanlış anlamayın.ama trash die görünce nevrim dönüyo allahınızı seviyosanız değiştirin. başarılar sevgiler....

Geri