Kayıp Nota - Ankara

Yanlıs anlasılmasın ama Metal Fest Konser ne demek bi türlü anlamadım biri bana acıklasın :)

bukadarmı deger verliyor müzige müzisyene şu yapılan afişdeki yanlışı neden kabul eder bu müzisyenler hla anlamam Metal FEST + Konser ilginc.Para icin bu işi yapan bebeliklere nalet olsun.(herangi bir guruba laf atmadım üzerine alınması gereken alınıp öte bilir.)

Ya Fest olur yada Konser ! Bi organizatör bu 2 si arasındaki farkı ayırt edebilmeli.

1 - metal fest konser olmaz
2 - organizer ismi baska bir şahsa ait . demek istediğin şey organizasyonsa - organization olarak geçer

Emege saygı.

Eray_ demiş ki:
Yanlıs anlasılmasın ama Metal Fest Konser ne demek bi türlü anlamadım biri bana acıklasın :)

bukadarmı deger verliyor müzige müzisyene şu yapılan afişdeki yanlışı neden kabul eder bu müzisyenler hla anlamam Metal FEST + Konser ilginc.Para icin bu işi yapan bebeliklere nalet olsun.(herangi bir guruba laf atmadım üzerine alınması gereken alınıp öte bilir.)

Ya Fest olur yada Konser ! Bi organizatör bu 2 si arasındaki farkı ayırt edebilmeli.

2 - organizer ismi baska bir şahsa ait . demek istediğin şey organizasyonsa - organization olarak geçer

Emege saygı.

Ve ayrıca bu organizasyonda yer alacak gruplara bir mesajım var "Seçimlerinizi lütfen daha dikkatli yapın , umarım bu afişe benzeyen şeyden ve düzenleyen arkadaştan haberiniz vardır.!"

Eray_ demiş ki:

Emege saygı.
senin bu bebelik deiğin ve organizasyonu yapan 3 isim var 1 dem grubunun vokali goktuğ şahin 2 atakan güzel ay-sev organizasyonun organizatörü 3 ben yani ömer gündüz ay-sev organizasyonun organizatörü ay-sev organiasyonu bilen biliyodur zaten biçok festival konserler düzenleyen dans kursları v.s v.s bizim bu konseri düzenlememizn sebebi bi kaç arkadaşın talebi olması biz bu konsere zaten para gözüyle bakmıyoruz bi kaç kişi gelipde foruma gruplara sesleniyorum tercihlerinizi doru yapın demsi yanlış zaten biz talepler dorultusunda konser düzenliyoruz gelelim afişe afiş bu 3 ismin dışında gerçekleşti metalfest - konser dikkatimizden kaçmadı değil değiştirmek istedik yeni bi afiş tasarlatmak istedik zaman yok ogün için afişleri basıma vermek zorundayız yani daha sorun bulmaya çalışsak bi çok sorun bulunabilir ama insanları suçlamadan önce karşı tarafı dinleyelim tanımadığımız insanlar hakkında yorum yapmayalım konserde çalcak olan grup elamalrının çoğu zaten çok yakın arkadaşlarım zaten yapılan bi hata varsa anlayışla yaklaşırlar çünkü bizde bi takım şeylerden fedakarlıklar yapıyoruz birazda bizim emeğe saygı

Bu bahsettigin 3 isimin birisini tanıyorum oda Dem'in vokali gerisinin kim , ne oldugundan haberim yok.Ha Atakan güzel isimli sahsı Tansiyonun eski gitaristi olarak biliyorum , seninde bir kac organizasyonuna sahit oldum.Buna göre yorum yapıyorum Dem'in vokali göktug'nun bu afisle alakası oldugunu sanmıyorum bu 1

Atakanın işi gitar calmak org yapmak degil , yapacaksa bile bu şekilde değil.

bi digeri bu afiş rezillik rüsvanlık , guruplara saygısızlık sor bakim Atakan abine Göktug abine onların afişleri bu sekilde yapsalar sahneye cıkarlarmı.

neyse arkadasim ben daha cok sıkmayim sen gene bulursun cok yakın arkadaşlarını cıkarırsın sahneye.zaten hic bir zaman Türkiyede iş müzik icin olmadı olmayacakda.Bu gibi organizasyonlar sayesinde diger amatör guruplarda hep ac kalacak kalmayada mahkum.HERSEY PARA İCİN !

demekki grubun var açsın demekki iyi bişler yapamıyosun kendini ispat edemiyosun açlığa mahkumsun istesen de istemesende para kazandırmayan grup para kazsanamaz aç kalmaya mahkumdur bu heryerde böledir nezamn kendi ispat edersin oazaman paraını kaznırsın yeni gruplar için biz inanılmaz bi fırsatınız sahne imkanı tanıyoruz ki herkezde bundan memnun memnun olmayan insanlarla zaten çalışmıyoruz iş yapmıyoruz bence senin anlamak istemiyecen çok şey var bazı şeyleri hazmeymek zorundasın bu arada grupdan özür dilerim böle bi konu için forumunu kirlettiğimiz için

Atakan zaten bu grubun gitaristidir arkadaşım...bizim afişle ilgili pek bilgimiz yoktu...daha yeni gördük...aslında benimde bu tür organizasyon işlerinde pek bir bilgim yoktur...ama hepsi bizim arkadaşlarımız...arganizatörde,tüm grup elemanlarıyla sıkı dostluğumuz vardır...şimdi diyeceksiniz bilmiyosan konuşma leyyn die ama derdimiz sadece tanınmak ve müzik yapmak...eminim çokta güzel bi gün olcak.desteği olan tüm grup arkadaşlarıma başarılar ve sevgiler...

Kayıp Nota-vokal...

Arkadaşlar Kayıp Nota yepyeni bir şekilde karşınızda olcak...yepyeni konserlerle ve programlarla tekrar birarada olmayı diliyoruz...desteklerinizide bekliyoruz....saygılar...

Kayıp Nota_vokal...

arkadaslar 27 ocak 2008 tarıhınde dip rock barda konserımız vardır kapı acılıs 14.00 gırıs 7.5 ytl dır herkesı beklerız bısle cıkıcak olan gruplara basarılar

yıne aynı gun saat 19.00 da 1a pup da gerceklescek olan murat net konserınede beklerız onlardan once yıne bız sahnedeyıs gırıs 10 ytl

kayıp nota ---------- gitar
Atakan Güzel

Geri