Enkaz (alternatif) Ankara

Enkazı Garage daki seçmelerde dinledim...A-Maze den sonra en çok beğendiğim grup oldu...

Gerçekten sevdim kendinlerini hatta biyerde

"BRAVOOO!" diye bağırdım :) Alternatif sevmem ama yok bu adamlar iyi hakkaten...

Arkadaşlar konserde gösterdiğiniz anlayış ve başarılı performansınız için hepinize teşekkür ederim bir dahaki çalışmalar inşallah tekrara birlikde oluruz çalışmalarınızda başarılar
D.DOÐUKAN GÜZEL

kartalfethi demiş ki:
therockula,,,beyler müzik mütewazilik demek,grup dediin ewli olmak gibi bşi demek,beyler sadece çalışın,inşallah olcak,kendi şarkılarınızı yazın,birbirinizinde kıymetinizi bilin,çok ii çocuklarsınız,allah yardımcınız olsun,iften sonra umarım kulaklarınız iidir:)isterseniz doktordan randewu alalım yada tazminat dawası açalım:)beyler ENKAZ sizi çok sewio,tekrar aynı sahnei paylaşmak dileğiyle,,,
NKZ-drummer-BN
valla bi randevu ayarlarsan iyi olr 4 saat dayandık THEROCKULA da sizi sevıo hepınız başarılı bi muzısyen ve cok iyi insanlarsınz tekrar aynı sahneyi paylaşmak üzere başarılar her zaman yanınızdayz ve destekçiniziz

yha therockulayı tek gecerim dijem malum onlar bnm janım ama bence çok züpersinis ne diebilirimkie basarılarınısın defamını diliorm yarısmacı arkadaslara basarılar sisle yarısamaslar ama:p:p:p

Geri