Hayalinizdeki Custom Gitar

Değiştireceğim tek şey 25.5/26 yerine 25.5/27 scale şeklinde olmasını isterdim, bir de uzay ya da pas temalı boya güzel olurdu artı opsiyon olarak ama kaba şekilde böyle birşeye hayır demezdim :smuggrin:
Tabii Aristides ve headless şeklinde daha başka hayallerim de var ama onları da buraya koysam baya uzun olur liste :D
10623394_903743706407594_6846121143171587530_o.jpg

Son düzenleme:
Skeryersen gibi olmuş. Çok ters bu marka adları hiç bize göre değil. Fiyatıyla marka adı da uyumludur diye tahmin ediyorum. Bir de dolar değil de yüro ise Hayri Gülle ile güle güle deriz artık.

Kasa: Superstrat
Govde: Honduras Maunu
Kapak: PurpleHeart 3\16"(Naturel)
Sap: 7 parca Wenge\Bubinga\Abanoz Bolt-On / Neck Heel ile
Klavye: Abanoz/ 22 perde / Jumbo Paslanmas Celik Jescar fretler\ Kendi custom inlayim
Binding: Tum govde ve klavye MOP
Manyetikler: HSH konfigrasyon:
-Kopru : Seymour Duncan JB/Zebra
-Orta : Seymour Duncan Antiquity II Strat/Parchment
-Esik : Seymour Duncan '59/ Zebra
Kopru: Hipshot Hardtail 0.125
Burgu: Schaller Kilitli
Aski: Schaller Kilitli Flushed
Esik: Graphtech Tusq/ Beyaz
Headstock: PurpleHeart (Govdeye uyumlu)
Logo: Altin Isleme
Aksam: Altin
Arka Kapaklar : Arka govdeye uygun maun kapaklar
Knoblar: Maun
Swithc: 5 yollu Ernie Ball
Output: Switchcraft
Finish: Naturel Oiled

7vNzA5.png

Alder Gövde
7 parça maple&walnut sap
Abanoz klavye
24 perde jumbo fret 25.5" skala
Hipshot sabit köprü
Kilitli burgular
Transparan siyah boya+mat cila (sap tarafı boyasız)
Bare Knuckle Juggernaut manyetikler

Sanırım böyle bişey alırdım custom yaptıracak kadar param olsaydı.

Lionheart Guitars 'dan siparişimi tamamladım tahmini sekiz ay sonra hayalimdeki gitar elimde :) bu arada fretboard ebony yanlış yazmış Kemas :D Bitince flight case ile gönderecekmiş. Nitelikli işçiliğine göre fiyatı ucuz merak eden gidip bakabilir hatta facebooktan mesaj atmaya çekinmeyin yanıtlıyor.80911 eklentisini görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun hocam. Gitar geldiğinde review tarzı bir video çekip tonlarını da ufaktan dinletirseniz çok güzel olur :)

Lionheart Guitars 'dan siparişimi tamamladım tahmini sekiz ay sonra hayalimdeki gitar elimde :) bu arada fretboard ebony yanlış yazmış Kemas :D Bitince flight case ile gönderecekmiş. Nitelikli işçiliğine göre fiyatı ucuz merak eden gidip bakabilir hatta facebooktan mesaj atmaya çekinmeyin yanıtlıyor.80911 eklentisini görüntüle

Hayırlı olsun öncelikle. Ben custom inlay'i merak ettim aslında :) Lionheart'lardaki inlayler beni benden alıyor çünkü. Sizinki nasıl acaba?

Hayırlı olsun öncelikle. Ben custom inlay'i merak ettim aslında :) Lionheart'lardaki inlayler beni benden alıyor çünkü. Sizinki nasıl acaba?
Dark souls, Berserk benzeri medieval temalı bir şey düşünüyoruz karanlıkta parlayan mavi materyal ile yapılacak. Yapım aşamasında olan projemin ismi model ismi olarak geçecek büyük ihtimal Steinkaiser. İnlay temasına göre gitarın ismini veriyor zaten Lionheart önceki işlerinde şeytani bir figür işlemişti ismi Oni idi modelin ve ejdarhalı bir teması olan vardı oda shinryu idi japonca isimler koyuyor genelde sanıyorum.

Gövde: Soloist Ağacı: Alder
Sap: Tek parça Maple. 10-14 compound radius veya 12 16 çokta dert değil.
Sap yapısı: Soloist
Fingerboard: Maple-Ebony ikiside olur.
Perde: 24
Fret: Jumbo
Bağlantı: Kolay erişimli set neck(Schecterlardaki gibi)
Manyetikler: H-S-S
Körpü: FR
Skala: 25.5
Üst eşik: 42mm
Son fret genişliği: 56mm
Yani aslında bana bir Charvel lazımmış :D

Gövde: Soloist Ağacı: Alder
Sap: Tek parça Maple. 10-14 compound radius veya 12 16 çokta dert değil.
Sap yapısı: Soloist
Fingerboard: Maple-Ebony ikiside olur.
Perde: 24
Fret: Jumbo
Bağlantı: Kolay erişimli set neck(Schecterlardaki gibi)
Manyetikler: H-S-S
Körpü: FR
Skala: 25.5
Üst eşik: 42mm
Son fret genişliği: 56mm
Yani aslında bana bir Charvel lazımmış :D

Soldaki ateş ediyor :D
22 perde ama D-tuna'sı da var :D
webcharvels.jpg

Geri