Ankara'da Gitarımı Nereye Vereyim?

Merhaba arkadaşlar, birkaç aydır gitarımdan uzağım. Geçtiğimiz aylar içerisinde tam 3 kez tel değiştim, tabi bunların hepsi gitarımı elime 1 yada 2 kere almamla oldu. Her seferinde G yada E teli kopuyor. Sebebini bir türlü anlayamadım, floydrose var gitarımda ama sabitleştirmiştim ve sabitleştirdikten sonra takılan teli yaklaşık 1 yıl kadar kullandım ve neredeyse bütün akortlara çekmiştim gitarı ve hiçbir sorun yaşatmamıştı. Sabitleyen arkadaşa vereyim dedim gitarı fakat artık büyük bir mağazaya geçtiğinden hiç takmadı bile keza benim zorlamamla taktı teli bir de boşa para vermiş oldum.. Bu yüzden bana hatay sokak dışında bir yer söyleyebilir misiniz? Oradaki hiçbir mağazayla uğraşmak istemiyorum. Aklıma Kenan usta geldi, hala önerebilir misiniz? Çokca adını duydum ve forumda da baya bahsedilmiş, ne dersiniz? Teşekkür ederim şimdiden. :)

P.s. Gitar Schecter Synyster Gates Standard

Sabitleyen arkadaşa vereyim dedim gitarı fakat artık büyük bir mağazaya geçtiğinden hiç takmadı bile keza benim zorlamamla taktı teli bir de boşa para vermiş oldum..

Haydii...

Kim acaba cok merak ettim.

Dore Music'de Tolga agabey var, ben Fender'leri hep ona birakirdim eskiden. Sonra kendim yapmayi ogrenince "gitarlari bakima goturme" geyigine son verdik. Fret isi baska tabi.

Kenan usta iyidir ama bekleme suresi uzun, yedek gitarini varsa verin gitsin.

tolga ağabey uzun beyaz saçlı olanmıydı? bir kaç kere ayar için götürdüm hep işim var vs. köpek çekti bana. habire tersleyen sevimsiz bir adam. üst caddedeki do-re de ki abiyse çok iyi bir insamdır

tolga ağabey uzun beyaz saçlı olanmıydı? bir kaç kere ayar için götürdüm hep işim var vs. köpek çekti bana. habire tersleyen sevimsiz bir adam. üst caddedeki do-re de ki abiyse çok iyi bir insamdır

Ne olursa olsun bu sekilde yazmak hic hos degil. Tolga agabey de bu piyasada bu isi yapan biri ve ben 11 yildir taniyorum kendisini. Hic bir zaman da bu sekilde bir davranisina sahit olmadim.

Buna ek olarak da, forumda uyeligi bulunmayan ve sizin yazdiklariniz sonucunda kendini savunamayacak olmasi sebebiyle de bunu yazmanizi yine yanlis olarak goruyorum.

Insanlar bu islerden para kazaniyor, gecimini sagliyor. Bunu unutmamak lazim.

Ne olursa olsun bu sekilde yazmak hic hos degil. Tolga agabey de bu piyasada bu isi yapan biri ve ben 11 yildir taniyorum kendisini. Hic bir zaman da bu sekilde bir davranisina sahit olmadim.

Buna ek olarak da, forumda uyeligi bulunmayan ve sizin yazdiklariniz sonucunda kendini savunamayacak olmasi sebebiyle de bunu yazmanizi yine yanlis olarak goruyorum.

Insanlar bu islerden para kazaniyor, gecimini sagliyor. Bunu unutmamak lazim.
Tolga abi gayet ılımlı iyi bir insandır. Bir çok yıldır tanıyorum. Kıvılcım müzikden bugüne '' do-re '' hiç bir yanlışını görmedim.

Geri