Ms 4 Knob Comp Vs. Boss Cs-3 Comp

'Elektro Gitarlar' forumunda Rinkull tarafından 13 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

1. Boss CS-3 hakkında fikri olan var mı yarın almaya gidicem arkadaşlar şöyle genel bi fikirleri yorumları alayım.

Ekli dosyalar:

• indir.jpg
      indir.jpg
      Dosya Boyutu:
      17.7 KB
      Gösterim:
      20
  2. Çok kötü.

3. Cleande sevdim distorşında evlad olsa sevilmez

4. Harbi mi ya:(

5. EMM

EMM

736
    825
    4,556
    Diğer tarafta yazmıştık, daha kaç kez daha yazacağız bilmiyorum ama, kötü bir pedal.

6. Moralini bozmak gibi olmasın seni çok zor günler bekliyo fıtık olacaksın

7. O kadar kötü olamaz herhalde o zaman başka bi compresör pedalı önerin? MS compressor iş yapar mı ?

8. Mxr quattro al kurtul yoksa dediğim gibi fıtık olucaksın

9. İnce ayar mevzusu yüzünden mi?

10. Aynen öyle... yok şu bu pedalle olmucak yok öbürküsü çirkin olucak vsvs .. en iyisi bu tip bi pedal alıp yanınada bi flyrig falan alıp (artık anlaşırmı bilemem) mevzuyu kapatma peşindeyim kendi adıma... çünkü önceki yazılarındaki almayı düşündüğün pedalleri ben aldım ve beğenmedim şu anda satma yolundayım...Ha bu seninde beğenmiceğin anlamına gelmez tabiki dene belki beğenirsin

11. Hiç de kötü bir pedal değil, neden bu kadar yerildiğini hiç anlamıyorum. doğru ayarlanması ve üzerine kafa yorulması şart sadece. Biraz da hangi amaçla kullanacağınıza bağlı o kadar. Çok çok üst düzey bir şey almadıktan sonra zaten hepsiyle benzer sonuçlar alabilirsiniz, ki cs 3 ucuz fiyat kategorisinin en iyi birkaç tanesindendir fikrimce.

Berkay Aşar ve RebelYell bunu beğendi.
  12. kerem özyeğen kullanıyorsa kötü bişey değildir bence

ViciousDelicious bunu beğendi.
  13. Beyler bi karar verin iyi mi kötümü karadeniz rock çalacam arkadaşım kafamı karıştırmayın :D

14. Analog Man Juicer diyorum. DBX de olur.

(Pislik mod: on.)

15. CS-3 Ben kullanıyorum, Bir dönem MXR super comp la beraber setupumda iki comp bulunuyordu . CS-3 funky ve clean chorus tarzı işlerde oldukça iyi. Birçok gitaristin setupunda bulunuyor satriani'nin de vazgeçmediği bir pedal.

Frusciante Jr. ve firatozeler bunu beğendi.
  16. Bugün almaya gidicem yorumumu yazıcam

17. Siz de benim gibi, kafayı vurmadan kararını değiştirmeyenlerdensiniz. (Yanlış anlamayın lütfen.)

SLASH123 bunu beğendi.
  18. Estağfurullah satıcıyla beğenmezsem geri veririm diye anlaştık zaten :)

HmzGkgz ve SLASH123 bunu beğendi.
  19. Tercih meselesi ama benim tercihim o fiyat aralığında mxr dyna olurdu.

20. Allah rahmet eylesin... MS Pozitron'a 4 knob comp yaptır bak keyfine hem bütçeyi de yormaz ;)

Bu Sayfayı Paylaş